آتش بازی WATCH در حومه پاریس در میان حمله “خشونت آمیز” که ایستگاه پلیس را هدف قرار داده است آغاز شد – اخبار جهانی RT

مهاجمان ناشناس شنبه شب در فرانسه با رگبار آتش بازی به یک ایستگاه پلیس حمله کردند و به ساختمان حمله کردند. وزیر کشور این حادثه را به فعالیت های مبارزه با مواد مخدر مرتبط دانست.

ایستگاه در Champigny-sur-Marne ، حومه پاریس ، در یک هدف قرار گرفت “حمله خشونت آمیز” با “پرتابه های مختلف” ستاد فرماندهی پلیس پایتخت فرانسه با انتشار توئیتی افزود هیچ افسری زخمی نشده است.

یک کلیپ منتشر شده در شبکه های اجتماعی ، رگبار آتش بازی به سمت ساختمان را نشان می دهد.

چندین فرد کلاه دار با لباس تیره در ویدئوی دیگری ظاهر می شوند که گفته می شود در همان مکان فیلمبرداری شده است. آنها در حال پرتاب آتش بازی دیده می شوند که مستقیماً به کلانتری می روند.

منابع پلیس به رسانه های محلی گفتند که حدود 40 نفر مسلح به میله های آهنی سعی کردند وارد ایستگاه شوند و در شیشه جلوی خانه را بشکنند. بر اساس گزارش ها ، دو افسر که در خارج از ساختمان سیگار می کشیدند ، هنگام حمله موفق شدند به سرعت داخل آن دویده و درها را قفل کنند. لو پاریسین گفت ، دو سطل زباله به آتش کشیده شده و پنج ماشین پلیس آسیب دیده است. تاکنون هیچگونه دستگیری گزارش نشده است.

اخبار مرتبط  WATCH پلیس برلین به زور اعتراضات غیرقانونی علیه قفل شدن کروناویروس را پراکنده - RT World News

شهردار Champigny-sur-Marne ، Laurent Jeanne به تلویزیون BFM گفت که این حمله صورت گرفته است “به خوبی آماده.”

وزیر کشور جرالد دارمانین این حادثه را به فعالیت های ضد مواد مخدر مرتبط دانسته است. “بچه ها هیچ کس را تحت تأثیر قرار نمی دهند و کار ما را علیه مواد مخدر دلسرد نمی کنند ،” او توییت کرد ، منتقل کرد “پشتیبانی کامل” برای پلیس
همچنین در rt.com
“صنعت رستوران RIP”: معترضین در پاریس پس از دستور بارها و کافه ها برای بسته شدن مجدد بار (کافه ها) ، مراسم تشییع جنازه را پیمان کردندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *