آتش سوزی اردوگاه مهاجرنشین پر جمعیت و ویروسی کرونا را در لسبوس یونان پس از اعتراضات به قرنطینه و شرایط زندگی – RT World News

آتش سوزی در اردوگاه مهاجران موریا در جزیره لسبوس یونان رخ داد و خیمه هایی را که حدود 13000 نفر در آن زندگی می کردند ، بلعید. گزارش شده است که مهاجرانی که به اقدامات Covid-19 اعتراض کرده اند در برابر تلاش برای خاموش کردن آتش مقاومت کردند.

شعله های آتش حدود ساعت 2 بامداد چهارشنبه فوراً در اردوگاه را فرا گرفت. فیلم دارد ظهور برخط نشان دادن آتش سوزی ساختارهای لجن زنجیره ای از داخل و سوزاندن دود از جهنم.

این آتش سوزی باعث خروج از اردوگاه شد ، جایی که چهار برابر ظرفیت آن پر شده است ، و هزاران نفر از ساکنان دیده شده که با وسایل خود منطقه را ترک می کنند.

ماشین های آتش نشانی و پلیس به سرعت خود را به محل حادثه رساندند. آتش نشانی محلی گفت که حداقل 25 خدمه و 10 موتور اعزام شده اند. رویترز گزارش داد ، با این وجود آتش نشانان هنگام ورود استقبال گرمی نکردند ، طبق اعلام نیروهای آتش نشانی که ادعا کردند توسط افراد در اردوگاه عقب رانده شده اند.

اخبار مرتبط  توییتر RT & Sputnik را برچسب گذاری می کند اما نه BBC و NPR ، زیرا کارمندان رسانه های دولتی و مسئولان دولت را مورد حمله قرار می دهد - RT World News

بوده است حدس و گمان با این گزارش که آتش سوزی های متعددی همزمان در چندین مکان آغاز شده است که می تواند نتیجه آتش سوزی باشد.

این اردوگاه به آوارهای دودزا تبدیل شده است ، ویدئویی که پس از آتش سوزی فیلمبرداری شده است.

هنوز گزارشی از زخمی یا تلفات گزارش نشده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *