آتش سوزی در جنوب اسپانیا خشمگین است و باعث تخلیه های گسترده می شود (فیلم ها ، عکس ها) – اخبار جهانی RT

بیش از 3000 نفر پس از آتش سوزی گسترده در استان اندلس جنوبی اسپانیا تخلیه شده اند. چندین آتش سوزی جداگانه نیز در مناطق دیگر کشور در جریان است.

آتش سوزی گسترده روز پنجشنبه در مناطق کوهستانی اندلس رخ داد. هزاران هکتار در حال حاضر سوخته است در حالی که نیروهای اورژانس در تلاش برای مهار آتش خارج از کنترل هستند.

این آتش سوزی باعث تخلیه گسترده مردم ساکن در شهرهای کوچک دور افتاده در منطقه شده است و بیش از 3000 نفر در کل منطقه تخلیه شده اند.

بیش از 500 کارمند اورژانس ، از جمله پرسنل غیرنظامی و نظامی ، در منطقه مستقر شده اند. نیروهای وظیفه توسط ماشین آلات سنگین و همچنین واحدهای هوایی پشتیبانی می شوند.

“بسیار دشوار است که بگوییم چه زمانی آتش سوزی کنترل می شود ،” خوان سانچز از اداره آتش نشانی جنگل های اندلس روز یکشنبه به AP گفت. وی گفت: هوای باد و خشک در گسترش آتش سوزی بسیار نقش داشته است.

70 نفر دیگر از شهر مولا واقع در منطقه جنوب شرقی اسپانیا مورسیا پس از آتش سوزی وحشیانه به منطقه نزدیک شدند.

اخبار مرتبط  to تعیین ریشه دقیق Covid-19 امکان پذیر نیست ، اما شواهد موجود در مورد منبع حیوانات - WHO - RT World News

از روز دوشنبه ، آتش سوزی مولا اعلام شد “تثبیت” هنوز مشخص نیست که چه زمانی کاملا خاموش خواهد شد.

آتش سوزی دیگری در خارج از شهر آلمونستر لا رئال در استان هولووا در جریان است. آتش نشانان برای مهار شعله های آتش مجبور بودند از روشهای کنترل شده سوزاندن استفاده کنند ، در حالی که با هواپیماهای حامل آب از بالا به مناطق اصلی می کوبند.

آتش نشانان اسپانیایی همچنین با دو آتش سوزی جداگانه که در منطقه غربی Extremadura آغاز شده است ، دست و پنجه نرم می کنند.
همچنین در rt.com
زمین سوخته: کالیفرنیا با طوفان های رعد و برق چنان قدرتمند برخورد کرد که آتش دوباره به آتش سوزی دامن زد و TORNADOS را ایجاد آتش کرد (عکس ها ، فیلم ها)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *