آتش سوزی عمده در بیمارستان استانبول ستون دود سیاه را به آسمان می فرستد (VIDEOS) – اخبار جهانی RT

روز یکشنبه آتش سوزی در بیمارستان تسهیلات پزشکی دانشگاه استانبول رخ داد و باعث واکنش عمده آتش نشانان این شهر شد. خوشبختانه آتش سوزی در ساختمانی رخ داده است که در حال حاضر مورد استفاده نیست.

ساکنان استانبول روز یکشنبه با دیدن توده بزرگی از دود سیاه از منطقه فاتح آشفته شدند. این آتش سوزی از یک آتش سوزی بزرگ که یک ساختمان در حال ساخت ، متعلق به بیمارستان دانشکده پزشکی دانشگاه استانبول را در برگرفته بود ، سرچشمه گرفت.

به گفته رسانه های ترکیه ، دود را می توان در نزدیکی محله Zeytinburnu – فاصله حدوداً پنج کیلومتری – دید. همچنین گزارش هایی از انفجارهای کوچک در محل شنیده شد. چندین تیم آتش نشانی برای مقابله با آتش اعزام شدند.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل پس از قفل ووهان نتیجه گرفت: "هیچ مدرکی" وجود ندارد که موارد بدون علامت Covid-19 عفونی باشد - RT World News

بر اساس گزارش های اولیه ، دود شدید ناشی از سوختن مواد عایق بود که در حین کار در سقف ساختمان هفت طبقه آتش گرفت. کارگران به موقع تخلیه شدند بنابراین هیچ کس در این حادثه آسیب ندید ، اما نگرانی ها درباره خساراتی که ممکن است آلودگی هوا در منطقه ایجاد کند همچنان وجود دارد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *