آتش سوزی پس از انفجار در کارخانه پتروشیمی های ایران (VIDEO) – RT World News

به گزارش رسانه های دولتی ، انفجار روز جمعه باعث آتش سوزی در یک کارخانه پتروشیمی در جنوب غربی ایران شد. این کشور در ماه های اخیر گرفتار حوادث تأسیسات صنعتی شده است.

صدا و سیما گزارش داد ، آتش سوزی در واحد معطرهای یک کارخانه پتروشیمی در بندر بندرماهشهر رخ داد.

آتش نشانان کارخانه و همچنین تیم های آتش نشانی منطقه به محل فراخوانده شدند و موفق شدند آتش را مهار کنند. این گزارش افزود ، در اثر این حادثه هیچ کشته یا زخمی رخ نداده است.

کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری را که گویا در کارخانه گرفته شده است به اشتراک می گذارند و نشان می دهد یک عظیم دود غلیظ سیاه از آن بیرون می ریزد.

طی ماه های اخیر چندین انفجار و آتش سوزی در تاسیسات مختلف در سراسر ایران گزارش شده است که منجر به تعدادی کشته و همچنین تخریب گسترده شده است.

اخبار مرتبط  اتحادیه اروپا برای سرکوب "ایدئولوژی نفرت" بدن "آموزش امام" را در سراسر اروپا مورد توجه قرار می دهد - RT World News

در اوایل این ماه ، یک کارگر در انفجار یک منطقه صنعتی در استان اصفهان درگذشت.
همچنین در rt.com
دست کم 3 کشته در اثر مسطح شدن انفجار گاز در نزدیکی بازار ایراندر ماه جولای ، یک انفجار بزرگ بزرگترین تأسیسات غنی سازی اورانیوم ایران را در شهر نطنز لرزاند. با این حال ، مقامات گفتند که هیچ خسارت جانی یا نشتی مواد رادیواکتیو نداشته است. چند روز قبل از آن ، 19 نفر در انفجار در یک مرکز پزشکی در پایتخت تهران کشته شدند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *