آتش سوزی گسترده ای در داخل نفتکش کاملاً بارگیری شده در سواحل سریلانکا رخ داد (ویدئو) – اخبار جهانی RT

یک کشتی تانکر حامل 2 میلیون بشکه نفت در سواحل شرقی سریلانکا دچار آتش سوزی شده است و این امر منجر به یک عملیات گسترده نجات در میان ترس از یک فاجعه زیست محیطی شده است.

آتش سوزی در موتورخانه موتورخانه آغاز شد ‘New Diamond’ اوایل روز پنجشنبه نفتکش که توسط Indian Oil Corp (IOC) اجاره شده بود ، تا پل کشتی گسترش یافت. به گفته ارتش سریلانکا ، هنوز به قسمت بار نرسیده است و هیچ نشت نفتی وجود ندارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=kr7oVSsobA8

یک ملوان فیلیپینی پس از این حادثه ناپدید شد و احتمال می رود که او مرده باشد. “او در اثر انفجار دیگ بخار آسیب دید ،” سخنگوی نیروی دریایی ناخدا ایندیکا دی سیلوا گفت.

بقیه خدمه ، متشکل از پنج تبعه یونان و 18 تبعه فیلیپین ، از کشتی در حال سوختن تخلیه شده اند. یکی از آنها زخمی شد و برای مداوا به کلمبو منتقل شد.

کشتی های نیروی دریایی روسیه و گارد ساحلی هند در خاموش کردن آتش به سریلانکا کمک کرده اند.

اخبار مرتبط  افلاطون آن را صدا زد! زمین کاملاً از مکعب ها ساخته شده است ... حداقل به طور متوسط ​​- RT World News

بدون خدمه ، این نفتکش 25 کیلومتر (16.5 مایل) از ساحل نزدیک شهر Thirukovil و مکان محبوب موج سواری خلیج اروگام دور شد. با ادامه نبرد با آتش سوزی ، اکنون آن را از زمین به یک سمت شرقی کشیده اند.
همچنین در rt.com
تانکر نفت پس از برخورد در شانگهای ، 14 مفقود شده آتش گرفت و غرق کشتی باری شد (ویدئو)رئیس اداره حفاظت از محیط زیست دریایی سریلانکا هشدار داد که نشت نفت از نفتکش رخ می دهد “یک فاجعه بزرگ زیست محیطی و اقتصادی” وارد کردن ضربه سنگین به زندگی دریایی.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *