آزمایش نخست وزیر سابق ایتالیا برلوسکونی برای ویروس کرونا مثبت است – RT World News

به گفته دفتر وی ، سیلویو برلوسکونی ، نماینده پارلمان اروپا و نخست وزیر سابق ایتالیا پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در حال انزوا است ، اما به کار خود در خانه ادامه می دهد.

تست 83 ساله مثبت بود “به دنبال یک بررسی احتیاطی ،” بیانیه کارمندان وی اضافه شده است. رهبر حزب Forza Italia در حال حاضر در خانه در Arcore ، در منطقه لومباردی در شمال ایتالیا قرنطینه شده است.

دکتر برلوسکونی ، آلبرتو زانگریلو ، تشخیص را برای رسانه های ایتالیایی تأیید کرد و گفت که قبل از آزمایش ، نخست وزیر سابق بدون علامت بود.

تیم وی گفت ، مغول رسانه ای که بین سالهای 1994 و 2011 چهار دولت ایتالیا را اداره می کرد ، هنوز هم می تواند از نامزدهای حزب خود حمایت کند.

اخبار مرتبط  پلیس بلاروس از یک شب زنده دار علیه معترضین استفاده می کند و 1 نفر نیز مجروح می شود - RT World News

در سال 2013 ، برلوسکونی به جرم کلاهبرداری مالیاتی به چهار سال زندان محکوم شد ، اما بعداً به دلیل قانون عفو ​​، مدت از این حکم کاسته شد و وی یک سال خدمات اجتماعی را در یک مرکز برای سالمندان گذراند. وی همچنین از مجلس سنای ایتالیا اخراج شد و از داشتن پست منتخب به مدت شش سال منع شد ، اما بعداً توسط یک دادگاه لغو شد.
همچنین در rt.com
آندره بوچلی ، ستاره اپرای نابینا ، دولت ایتالیا را به دلیل قفل شدن “تحقیرآمیز و توهین آمیز” مورد انتقاد قرار داد ، زیرا او اعتراف کرد که آن را نقض کرده استفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *