“آزمایش واقعی هنوز در مورد Covid-19 هنوز به مرحله اجرا درنیامده است ، نخست وزیر Orban گفت که مجارستان شاهد بزرگترین افزایش روزانه در پرونده ها – RT World News

مجارستان در حال افزایش چشمگیر موارد Covid-19 است ، با نخست وزیر ویکتور اوربان هشدار داد که “آزمایش واقعی” قریب الوقوع است زیرا این کشور شاهد بزرگترین جهش روزانه خود در عفونت های تایید شده بود.

روز جمعه در رادیو عمومی ، اربان گفت که هرچند که به نظر می رسد این بحران وجود دارد “اوج” در برخی از کشورهای دیگر وجود دارد “نور در انتهای تونل” در آن مکان ها ، مجارستان هنوز اینگونه نبود.

“ما زمان برنده شدیم ، ما به خوبی از خود دفاع کردیم ، اما آزمایش واقعی هنوز به نتیجه نرسیده است.”

اوربان گفت که کشورش باید تا اوج بحران ، میزان ذخایر تهویه و تختخواب فشرده خود را به 8000 نفر افزایش دهد ، در حالی که فقط در حدود 2،000 در این کشور وجود دارد. “روزهای عادی”
همچنین در rt.com
وزیر امور خارجه آلمان پس از بدست آوردن نخست وزیر اوربان قدرت اضطراری برای مقابله با کرونا ویروس مجارستان را “عواقب مالی” تهدید کردداده های رسمی نشان می دهد که موارد تایید شده عفونت Covid-19 در روز جمعه 210 مورد پرش قرار گرفت و به 1190 نفر رسید – بزرگترین جهش کشور در پرونده های تا کنون. به گفته این گزارش ، 77 نفر به علت جان باخته اند.

داده های دولت نشان می دهد که نزدیک به 50 درصد از موارد تایید شده در پایتخت بوداپست قرار دارند. از 210 پرونده جدید که روز جمعه گزارش شده است ، 151 نفر در یک خانه برای سالمندان بودند ، که در آن هفت نفر جان باختند. ممکن است تعداد پرونده های آنجا دوباره افزایش یابد ، زیرا هنوز آزمایشاتی بر روی ساکنان انجام می شود.

اوربان همچنین گفت احتمالاً حدود یک پنجم کارمندان بیمارستان می توانند ویروس را منقبض کنند – وضعیتی مشابه آنچه در کشورهای دیگر مشاهده می شود. وی گفت که هم اکنون دانشجویان پزشکی برای کمک به بخش های بخش مراقبت های ویژه در حال آموزش هستند.

اخبار مرتبط  اسپانیا می تواند آزمایش کروավիրویروس را بدون علائم کاهش دهد زیرا افراد مبتلا به علائم کاهش می یابند - RT World News

قفل ملی به طور نامحدود در روز پنجشنبه قبل از تعطیلات تعطیلات عید پاک در تلاش برای مهار شیوع این عفونت تمدید شد.
همچنین در rt.com
ارزش ها و ویروس: کمیسیون اتحادیه اروپا به کشورهای اتحادیه اروپا می گوید قوانین اورژانس کرونویروس “نمی توانند دموکراسی را تحت الشعاع قرار دهند”اوربان سر مسئولان عالی اتحادیه اروپا بر سر پاسخ او به بحران پس از اطمینان از اختیارات اضطراری اضطراری آزاد در پارلمان ، برای فرمان دادن با فرمان در حین شیوع ، سران را تهدید کرد.

این اقدام باعث شد تا رئیس جمهور کمیسیون اروپا ، اورسولا فون دره لاین هشدار دهد که اقدامات اضطراری اتخاذ شده در اروپا نباید باشد “به قیمت اصول و ارزشهای اساسی ما” و دوام ندارد “به طور نامحدود.” وزیر خارجه آلمان با صدور حكم ، اقدام به حكومت كرد “غیرقابل قبول” و پیشنهاد کرد که می تواند وجود داشته باشد “مالی” پیامدهای مربوط به اوربان در همین حال ، دونالد توسک ، رئیس پیشین شورای اروپا ، از گروه بندی حزب خلق اروپا (EPP) خواست تا فیدز را از رده های خود بر اثر پاسخ به بحران کورون ویروس اخراج کند.

با این حال ، این اولین باری نیست که اربان با اتحادیه اروپا آب و هوای خود را به هم زد. فیدز قبلاً از EPP به دلیل سیاست های ضد مهاجرت به حالت تعلیق در آمده بود و او مرتباً از نهادهای اتحادیه اروپا انتقاد کرده و توبیخ هایی از بروکسل را نادیده گرفته است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *