آزمایش واکسن AstraZeneca’s Covid-19 بعد از واکنش سوverse شرکت کننده در انگلیس – همچنان – گزارش – اخبار جهانی RT

آزمایش فاز 3 واکسن Covid-19 ساخته شده توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca متوقف شده است ، گفته می شود به دلیل مشکوک به “واکنش جانبی جدی” یکی از شرکت کنندگان در انگلستان است.

AstraZeneca فقط گفت که آن است “روند بازبینی استاندارد باعث توقف واکسیناسیون برای اجازه بررسی اطلاعات ایمنی می شود” طبق بیانیه سخنگوی شرکت در روز سه شنبه. معلوم نبود که این محدودیت به خودی خود تحمیل شده یا توسط یک ناظر تنظیم شده است ، واکنش جانبی ممکن است چه بوده باشد یا ممکن است چه اتفاقی رخ داده باشد.

منابع ناشناس به سایت خبری Stat گفتند که شرکت کننده است “انتظار می رود که بهبود یابد ،” اما اطلاعات به طور مستقل قابل تأیید نیستند.

طبق Stat ، واکسن AstraZeneca اولین آزمایش Covid-19 است که با رسیدن به فاز 3 در حالت تعلیق قرار گرفته است. مطالعه در فازهای یک و دو ، که در ماه ژوئیه توسط مجله پزشکی Lancet منتشر شد ، خاطرنشان کرد که حدود 60 درصد از شرکت کنندگان دچار عوارض جانبی شده اند – تب ، سردرد ، درد عضلانی و واکنش های محل تزریق ، عمدتا – که به عنوان “خفیف یا متوسط” و در طول آزمایشات فروکش کرد.

اخبار مرتبط  جولیان آسانژ در صورت جلوگیری از استرداد به ایالات متحده ، "آزادانه به خانه خود برگردد" به استرالیا - نخست وزیر - RT World News

مشخص نیست که مکث انگلیس چه تاثیری در برنامه آزمایش فاز 3 در ایالات متحده خواهد گذاشت ، که طبق گفته موسسه ملی بهداشت ، قرار است 30،000 شرکت کننده در 80 مکان ثبت نام کند.
همچنین در rt.com
این آسانسور است: واکسن ‘Sputnik V’ Covid-19 روسیه در گردش عمومی راه اندازی شدمشتری واکسن AstraZeneca ، AZD1222 ، از یک آدنو ویروس استفاده می کند که دارای ژن مشترک با SARS-Cov-2 ، ویروس است که باعث Covid-19 می شود. پلت فرم آدنوویروس در غرب تجربی در نظر گرفته می شود ، اما به عنوان پایه ای برای واکسن روسیه برای ویروس ، با نام Sputnik-V ، عمل کرده است که این هفته در معرض دید عموم قرار گرفت.

یک مطالعه بررسی شده از مراحل ابتدایی آزمایش Sputnik-V ، که توسط Lancet هفته گذشته منتشر شد ، نشان داد که واکسن روسی هم م effectiveثر و هم ایمن است. این مجله خاطرنشان کرد که برای اثبات حسن نیت خود فراتر از یک تردید منطقی ، آزمایشات طولانی مدت ، از جمله مقایسه دارونما ، لازم است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *