آزمایش وزیر دارایی فرانسه برای Covid-19 مثبت است ، زیرا کشور با عفونت های جدید روبرو می شود – RT World News

وزیر دارایی فرانسه ، برونو لو مایر ، آزمایش ویروس کرونا مثبت بوده و در خانه منزوی است. در همین حال ، فرانسه بدترین روز خود را برای موارد جدید Covid-19 از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ثبت کرد.

روز جمعه ل مایر تشخیص خود را از طریق توئیتر اعلام کرد و خاطرنشان کرد که هیچ علامتی از ویروس ندارد ، اما گفت هنوز هم ادامه خواهد داشت “7 روز در سلول انفرادی بمانید” طبق مقررات دولت

در همین حال ، 13215 مورد Covid-19 از روز پنجشنبه در فرانسه گزارش شده است که یک رکورد جدید روزانه را ثبت می کند. رکورد قبلی فقط یک روز زودتر ثبت شده بود ، زمانی که 10،593 مورد گزارش شد. مقامات بهداشتی همچنین از مرگ 154 بیمار ویروسی کرونا از روز پنجشنبه خبر دادند و شمار تلفات این کشور را به 31249 نفر رساندند.

فرانسه یکی از چندین کشور اروپایی است که در موارد ویروس کرونا دوباره احیا شده است. هانس کلوژ ، مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت ، در سراسر قاره ، بیش از 300000 مورد در هفته گذشته ثبت شده است ، و افزود که افزایش عفونت ها “باید به عنوان یک زنگ هشدار برای همه ما باشد.”
همچنین در rt.com
WHO هشدار می دهد وضعیت “بسیار جدی” Covid-19 در اروپا زیرا فرانسه رکورد 24 ساعته خود را برای موارد جدید ویروس شکسته استاخبار مرتبط  تعقیب و گریز پس از آنکه دریانورد اندونزیایی از مرکز قرنطینه کره جنوبی خارج شد ساعاتی قبل از آزادی - RT World News

در فرانسه ، احتمالاً افزایش به دلیل افزایش چشمگیر آزمایش است. مقامات بهداشتی در آنجا در هفته آخر ماه اوت تعداد افراد بی سابقه ای را آزمایش کردند ، دولت قصد دارد تلاش های خود را تا آزمایش یک میلیون نفر در هفته بیشتر کند.

وقتی ویروس کرونا ویروس کرونا را برای اولین بار در بهار امسال در اروپا جارو کرد ، فرانسه در رده سخت ترین کشورها قرار گرفت و در واکنش به این اقدام یکی از سخت گیرترین قفل های قاره را تحمیل کرد. در اوایل این ماه ، وزیر بهداشت ، اولیویه وران ، قفل شدن مجدد در سراسر کشور را رد کرد ، اما مناطق و شهرهای خاص محدودیت های خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس اعمال کرده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *