آزمایش Covid-19 ممکن است ردیابی ویروس DEAD را نشان دهد ، “مثبت نادرست” و همه گیری اغراق آمیز است – تحقیقات – اخبار جهانی RT

تحقیقات جدید کشف کرده است که آزمایش های ویروس کرونا ممکن است در حال یافتن آثار مرده از عفونت های چند هفته ای باشد و در نتیجه نتایج نادرستی ایجاد شود که مقیاس همه گیری را باد کند.

این مطالعه توسط متخصصان مرکز پزشکی مبتنی بر شواهد دانشگاه آکسفورد و دانشگاه غرب انگلیس انجام شده است. متوجه شد که خطر وجود دارد “مثبت کاذب” به دلیل چگونگی آزمایش Covid-19 انجام می شود.

دانشمندان کشف کردند که ، با وجود اینکه افراد مبتلا به Covid-19 فقط حدود یک هفته عفونی بودند ، اما یک آزمایش که برای تشخیص این بیماری استفاده می شود ، هنوز هم می تواند هفته ها پس از بهبودی بیمار ، خواندن مثبت داشته باشد.
همچنین در rt.com
در جاده مصونیت گله؟ تقریباً 3 میلیون نفر در انگلیس آنتی بادی ویروس کرونا دارنداین تیم 25 مطالعه را در مورد آزمایش واکنش زنجیره ای پلی مراز که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، مورد بررسی قرار می دهد ، که برای تعیین اینکه آیا کسی ویروس در سیستم خود دارد استفاده می شود. این آزمایش یک نمونه از موارد مشکوک به Covid-19 را می گیرد و از فرایندی استفاده می کند که مقدار DNA یا مواد ژنتیکی موجود در نمونه را افزایش می دهد تا بررسی شود.

اخبار مرتبط  نخست وزیر مودی - RT World News گفت که مرگ سربازان هندی در درگیری با چین "بیهوده نخواهد بود"

این تحقیق نشان داد که این آزمایشات می تواند ماده ژنتیکی ویروس کرونا را تقویت کند که ویروس مناسبی نیست و دیگر قادر به ایجاد عفونت نیست.

پروفسور کارل هنقان ، یکی از نویسندگان این مطالعه ، گفت که این خطر وجود دارد که افزایش آزمایش در انگلیس خطر بروز این نمونه آلودگی را افزایش می دهد و ممکن است توضیح دهد که چرا تعداد موارد Covid-19 در حال افزایش است اما تعداد مرگ و میر ساکن است.

“شواهد در حال اثبات است که بخش خوبی از موارد خفیف” جدید “و افراد پس از قرنطینه یا ترخیص از بیمارستان آزمایش مجدد مثبت را عفونی نمی کنند ، بلکه به سادگی ذرات ویروس بی ضرر را پاک می کنند که سیستم ایمنی بدن آنها به طور کارآمد با آنها برخورد کرده است.” او در مجله The Spectator نوشت.

پروفسور Heneghan گفت “تلاش بین المللی” اجتناب شد “خطرات انزوای افراد غیر عفونی یا کل جوامع”.
همچنین در rt.com
مجله پزشکی محترم انگلیس لانست مطالعه ای را منتشر کرد که نشان می دهد واکسن Covid-19 “Sputnik V” روسیه 100٪ موثر استاین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *