آسانژ می گوید دوست کوید 19 در زندان انگلیس هجوم می آورد – RT World News

جولیان آسانژ جزئیات هولناک زندگی خود را در بلمرش به دوستان خود فاش کرده است. بنیانگذار ویکی لیکس ، علی رغم اینکه به رمان ویروس آسیب دیده ، هنوز در زندان حداکثر امنیت انگلیس محدود است.

Covid-19 در بلمارس به حدی گسترده شده است که زندان است “به سختی عملکرد” از این گذشته ، واگن اسمیت ، روزنامه نگار فیلم بریتانیایی ، پس از صحبت با Assange از طریق تلفن ، در یک پست فیس بوک فاش کرده است.

اسمیت گفت ، تاکنون 150 نفر از کارمندان زندان مجبور به انزوا شده اند زیرا ممکن است با گلوی سفید منقبض شده باشند. این زندان در اواسط ماه مارس اعتراف کرد که این بیماری در حال حاضر به آن محل رسیده است و حتی یک مرگ زندانی مرتبط با کروناویروس را گزارش کرده است.
همچنین در rt.com
زندگی آسانژ در GRAVE DANGER با تأیید اولین مرگ Covid-19 در زندان بلمارش – سردبیر ویکیلیکساز آن زمان ، آسانژ به اسمیت گفت که ممکن است آمار واقعی مرگ بیشتر شود “ویروس در حال گذر از زندان است.”

بنیانگذار ویکی لیکس مجبور است تقریباً 24 ساعت را به تنهایی در سلول خود بگذراند زیرا ظاهراً این زندان در تلاش است تا هرگونه تماس برای مهار شیوع بیماری را محدود کند. به گفته دوستش ، آسانژ و دیگر زندانیان هنوز نیمی از ساعت ورزش را سپری می کنند که هنوز هم در یک حیاط شلوغ با دیگران مجاز هستند.

اسمیت قبلاً از وضعیت بنیانگذار ویکی لیکس در بلمرش خبر داده است. این روزنامه نگار ، که ظاهرا سالهاست با Assange شناخته شده است ، پس از تماس تلفنی دیگر ، در مورد سلامتی خود در سال 2019 هشدار داد ، و این باعث شد اسمیت فکر کند دوستش در زندان مواد مخدر بوده است.

اخیراً انجمن والیان زندان گفت كه 15،000 زندانی غیر خشونت آمیز باید از زندان های انگلیس آزاد شوند تا گسترش Covid-19 در آنجا متوقف شود. سپس وزارت دادگستری پیشنهاد آزادی فقط 4000 نفر از آنها را داد. اسمیت خاطرنشان می کند که تنها حدود 100 نفر آزاد شده اند و افزود که ظاهراً آسانژ لیست را تهیه نکرده است.

اخبار مرتبط  پرتغال با تصدی ریاست شورای اروپا ، وعده بهبودی Covid "عادلانه ، سبز و دیجیتالی" را برای اتحادیه اروپا می دهد - RT World News

این روزنامه نگار گفت: رفتار آسانژ توسط مقامات انگلیس چیزی جز “شرم ملی” نیست. بریتانیا با وجود درخواست های مکرر از سوی فعالان مختلف ، پزشکان ، نمایندگان مجلس استرالیا و حتی گزارشگر شکنجه سازمان ملل از آزادی وی خودداری کرد. اسمیت افزود: دولت انگلیس نیز جلسات استرداد اعزام آسانژ را ادامه داده است ، در زمانی كه او قادر به مشورت با وكلائی خود برای تهیه صحیح دفاع خود نیست.
همچنین در rt.com
ایران “زندانیان سیاسی” را در میان شیوع Covid-19 آزاد کرد ، در حالی که انگلستان مبتلا به ویروس ، آسانژ را پشت زندان نگه می داردحتی – کشوری که انگلستان دوست دارد به دلیل نقض حقوق بشر مورد سرزنش قرار گیرد – نازنین زاغری-راتکلیف و هزاران زندانی دیگر را به عنوان بخشی از پاسخ خود به شیوع Covid-19 ، اسمیت ، یک روزنامه نگار و کمک کننده انگلیسی-انگلیسی آزاد کرده است. اشاره شد. انگلیس او را قربانی آزار و اذیت سیاسی توسط تهران می داند.

تاکنون ، هیچ علامتی مبنی بر اینکه لندن در مورد اقدامی مشابه در پرونده آسانژ است ، که از سوی سیستم دادگستری انگلیس با قرار وثیقه ای که در انتظار تصمیم گیری در مورد استرداد خود به ایالات متحده است ، با اتهامات واضح سیاسی محکوم شده است. توطئه برای هک کردن رایانه های دولتی و شکستن قوانین جاسوسی.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *