آسمان بر فراز پایتخت نیجر با رنگ خونی قرمز به عنوان شهر انبوه طوفان ماسه ای (عکس ها و فیلم های ویدیویی) – RT World News

طوفان ماسه ای عظیم بر فراز پایتخت نیجر ، آسمان را به رنگ قرمز عمیقی تبدیل کرد به عنوان دیوار غبار آلود شهر را غرق کرد و یک منظره چشمگیر و خطرناک را ایجاد کرد که توسط شاهدان عینی در فیلم اسیر شد.

روز دوشنبه طوفان عظیم نیامی را فرا گرفت و شهر را در تاریکی مایل به قرمز مایل به قرمز فرو ریخت و به طور دقیق توسط یک فرد متشکل خلاصه شد. “نوع خنک ، نوع عجیب و غریب ، نوع ترسناک” در فیلم های بدست آمده توسط Ruptly

https://www.youtube.com/watch؟v=g_gG0_HE9_o

صدها متر ارتفاع ، ابر غبار آلود همچنین می تواند در حالی که شهر را می بلعد ، دیده شود و روز به روز برای هر کس که در مسیر خود ایستاده باشد ، می چرخد.

در حالی که هیچ گزارشی از خسارت و جراحات از نیامی پس از شن و ماسه شن و ماسه شنیده نشده است ، تصور می شود طوفان های گرد و غبار باعث افزایش برخی از بیماری ها – مانند مننژیت باکتریایی – در منطقه ساحل ، که در شمال آفریقا از اریتره تا سنگال امتداد دارد ، می شود. براساس تحقیقات منتشر شده در سال 2016 ، وزش باد شدید می تواند ذرات اعم از باکتری های عفونی را به عمق دستگاه تنفسی منتقل کند و نشان می دهد طوفان های ماسه ای می توانند در شیوع برخی بیماری ها نقش داشته باشند.

اخبار مرتبط  نتانیاهو از تحریم های ترامپ علیه دیوان بین المللی کیفری "فاسد و مغرضانه" استقبال می کند - RT World News

طوفان های ماسه ای تا حدودی در سراسر صحرای صحرا مشترک است – جایی که انبوهی از بادهای گرم غالباً ابرهای زیادی از گرد و غبار و آوار را لگد می زنند – به ویژه در مناطق خشک غرب آفریقا در فصل خشک خود ، معروف به “Harmattan ،” که به طور معمول از ژانویه تا آوریل اجرا می شود.
همچنین در rt.com
طوفان شن و ماسه از فضا: فضانورد ISS تصاویر حماسی از وسوسه ساحارا را فشرده می کندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *