آلمانی ها “اقدامات غیرقانونی” Covid-19 را با اعتراضات متعدد با “دوری اجتماعی” فریب ندادند – RT World News

شهروندان آلمانی با ابراز خشم خود از اقدامات شدید قفل شده Covid-19 در چندین تظاهرات که شامل قفس ، صندلی خالی و تحصن بودند ، با این وجود همه برای حفظ مسافت های ایمن انجام شد.

روز جمعه در تظاهرات در ماریون پلاتز مونیخ ، شهروندان در ماسک های پزشکی و همه پیروی از دستورالعمل های دوردست اجتماعی تحت نظر پلیس مراقب بودند که به آنچه آنها می نامیدند اعتراض کردند. “پوچی” از اقدامات

“من در واقع به یک پوچی اعتراض کردم ، من روی یک نیمکت پارک نشستم. این در حالی بود ، یعنی هفته گذشته ، که هنوز ممنوع بود و به همین دلیل من دستگیر شدم.” توماس پرودو ، عضو حزب دموکراتیک اکولوژیک (ODP) ، گفت. “من تقریباً یک قطعه کاباره را در آنجا می بینم ، زیرا یک میلیون دونده می توانند از من گذشته باشند ، اما یک مادربزرگ پیر اجازه نداشت که روی نیمکت پارک بنشیند.” او توضیح داد كه به اینها اعتراض كرد “خارج از نسبت” اقدامات و دستگیر شد.

در Neumarkt Dresden ، میزها و صدها صندلی خالی نیز در جلوی کلیسای نمادین شهر Frauenkirche در معرض نمایش قرار گرفت که قرار است هرکدام نماینده یک رستوران بازیگر باشند که بخاطر بسته شدن در حال تلاش مالی است.

اخبار مرتبط  اروپا با 100000 عفونت جدید برای اولین بار به اوج روزانه Covid-19 رسیده است که در بهار رسیده است - RT World News

دادگاه قانون اساسی این کشور روز پنجشنبه حكم داد كه شهروندان حق دارند تا زمانی كه از دستورالعمل های دوری اجتماعی پیروی كنند ، اعتراض كنند. فعالان پس از لغو اعتراض برنامه ریزی شده در گیسسون ، طومار خود را درخواست کرده بودند ، زیرا این امر نیاز به بیش از دو نفر در جمع بودن در جمع داشت.

تظاهرکنندگان در روز جمعه با اعتراض خود به دامپزشکی که در زندانهای پیش ساخته و همچنین بنرهای طرفداری از مرزهای باز و محافظت از محیط زیست است ، اعتراض کردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=KPZ6uOBhjSw

در حال حاضر آلمان بیش از 139،000 مورد تائید شده از كروناویروس ، و همچنین بیش از 4000 مرگ و میر را تجربه كرده است.

صدراعظم آلمان آنگلا مرکل اعلام کرد این هفته روند به تدریج بازگشایی برخی مشاغل و مدارس از ماه مه آغاز می شود – اقدامات قفل قفل تا حداقل 3 مه انجام می شود. با این حال ، اجتماعات بزرگ و “رویدادهای بزرگ” تا 31 اوت ممنوع شده است.
همچنین در rt.com
دادگاه آلمان ممنوعیت اجرای تظاهرات “غیرقانونی” را صادر کرد زیرا مرکل قصد دارد محدودیت های Covid-19 را کاهش دهداگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *