آلمان به آمریكا نسبت به اعمال تحریم علیه Nord Stream 2 هشدار داد ، گفت كه هیچ كشوری حق ندارد سیاست انرژی خود را “دیكته كند” – RT World News

وزیر خارجه آلمان با اعلام اینكه اروپا حق دارد منابع انرژی خود را انتخاب كند ، به ایالات متحده هشدار داد كه در تکمیل پروژه خط لوله گاز نورد استریم 2 به رهبری روسیه دخالت نكنند.

مااس در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای روسی خود سرگئی لاوروف در مسکو گفت: “تحریم ها بین شرکاء قطعاً راه نادرست است.”

درنهایت ، تصمیم اصلی ما است که ما انرژی خود را از کجا بدست می آوریم. هیچ کشوری حق ندارد سیاست های انرژی اروپا را با تهدیدات دیکته کند. موفقیت آمیز نخواهد بود

روز دوشنبه ، ماس گفت که ابراز کرد “نارضایتی” پس از تهدید قانونگذاران ، به مایك پومپئو ، وزیر امور خارجه “سرکوب مجازات های اقتصادی و قانونی” علیه یک شرکت آلمانی درگیر در ابتکار انرژی.

رسانه های آلمانی ماه گذشته گزارش دادند كه وزارت امور خارجه آمریكا ، وزارت خزانه داری و وزارت انرژی به پیمانكاران اروپایی درباره پیامدهای احتمالی مشاركت در ساخت خط لوله هشدار دادند.

واشنگتن از مخالفت شدید خود با نورد استریم 2 ، که سال گذشته به طور موقت متوقف شد ، پس از تهدید آمریكا کشتی های درگیر در این پروژه با تحریم ها ، ابراز صدا و سیما شد.

اخبار مرتبط  خورشید گرفتگی "حلقه آتش" به دلیل تابش آسمان ما در این هفته - RT World News
همچنین در rt.com
تهدیدات بسیار جدی: طبق گزارش های ایالات متحده ، فشار بر پیمانکاران Nord Stream 2 افزایش یافته استرئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ اخیراً شکایت کرد که آلمان با پیگیری معاملات انرژی با روسیه ناسپاس است.

“آلمان سالانه میلیارد ها دلار برای انرژی به روسیه می پردازد ، و ما قرار است آلمان را از روسیه محافظت کنیم. این در مورد چیست؟ “ رئیس جمهور توییت کرد.

خط لوله 11 میلیارد دلاری که متعلق به گازپروم روسیه است ، میزان گاز طبیعی روسی که به آلمان منتقل می شود ، دو برابر خواهد شد. مسکو وضعیت واشنگتن را عدم رقابت ناعادلانه اعلام کرده و قول داده است در صورت پیشروی آمریکا با تحریم ها ، استراتژی جدیدی را برای تکمیل خط لوله تهیه کند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *