آلمان حزب الله را ممنوع اعلام کرد ، چندین حمله ضد تروریستی را انجام داد – RT World News

حزب برلین سازمان و حزب مبارز لبنان ، حزب الله را ممنوع اعلام کرده است ، زیرا پلیس آلمان با حمله به افراد مشکوک به عضویت در این گروه ، لباس تروریستی را برچسب گذاری کرده است.

“[Interior Minister Horst Seehofer] امروز عملیات سازمان تروریستی شیعه حزب الله (حزب خدا) در آلمان ممنوع شد ، “ سخنگوی وزارت کشور توییت کرد صبح پنجشنبه

اقدامات پلیس همزمان با ساعات اولیه صبح در چندین ایالت فدرال در حال انجام است. حاکمیت قانون همچنین می تواند در مواقع بحرانی عمل کند.

پولیس از چندین مسجد و مراکز فرهنگی – که اعتقاد بر این است که با حزب الله در ارتباط هستند – در برلین و همچنین نوردراین-وستفالن و برمن فرود آمد. آپارتمان های اشغال شده توسط رهبران ، خزانه داران و مشاوران مالیاتی نیز مورد جستجو قرار گرفت.

مقامات آلمانی معتقدند حدود 1،050 نفر در این کشور می توانند متعلق به گروه این گروه باشند “بال افراطی” ، انجام حملات برای پاکسازی اعضای ادعا شده.

اگرچه پیش از این برلین بین واحدهای سیاسی و مسلح حزب الله تمایز قائل بود ، با تصمیم وزیر ، تمام گروه های تبعید شده از کشور به عنوان یک سلول تروریستی غیرقانونی دیده می شوند.

سال گذشته ، آلمان با طرح بحث و گفتگو از سوی ریچارد گرنل ، سفیر ایالات متحده ، ایده ممنوعیت حزب الله را جلب کرد. فرستاده بدنام “تمایز مصنوعی ،” اصرار بر آن “حزب الله هیچ تمایزی قائل نمی شود.”

احزاب راست و دموکراتیک CDU و CSU با سوسیال دموکرات ها و لیبرال دموکرات های آزاد همگام شدند و یک درخواست مربوطه را در دسامبر سال 2019 به دولت ارسال کردند.

اخبار مرتبط  AG Barr به هالیوود ، Big Tech و آکادمی های ایالات متحده هشدار می دهد که به پکن "قول ندهند" - RT World News

ایالات متحده ، کانادا ، هلند ، ژاپن و انگلیس همه حزب الله را در مارس 2019 ممنوع اعلام کردند.
همچنین در rt.com
ممنوعیت حزب الله در انگلیس نشان افتخار استسازمان شیعه که در دهه 1980 در زمان اشغال اسرائیل از جنوب لبنان تأسیس شد ، تشکیل شد و در سیاست های لبنان برجسته شد و در عین حال كه حضور مسلحانه خود را در مرز با اسرائیل ادامه می داد ، در ائتلاف های حاكمیت شركت می كرد.

این گروه با داشتن روابط صمیمانه با جمهوری اسلامی ، در تهران متحد پایداری پیدا کرده است و به کمک بشار اسد رئیس جمهور سوریه در نبرد با گروه های شورشی جهادی که از سال 2011 آغاز به کار کردند ، به کمک رئیس جمهور سوریه کمک کرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *