آلمان در روز 15 ژوئن مرزهایی را برای مسافران اتحادیه اروپا و انگلیس بازگشایی خواهد کرد مگر اینکه اوضاع بدتر شود – RT World News

دولت آلمان برنامه هایی را برای لغو محدودیت های مسافرتی و بازگشایی مرزها برای شهروندان اتحادیه اروپا و انگلیس از 15 ژوئن تصویب کرده است ، مگر اینکه وضعیت coronavirus بدتر شود.

با این حال ، Heiko Maas وزیر امور خارجه تأکید کرد که از سرگیری کامل سفر باید تدریجی انجام شود.

تعطیلات تابستانی امسال “با تعطیلات گذشته ای که شما می شناسید ارتباط چندانی نخواهد داشت؛ مردم باید مراقب باشند و همه نباید یکباره سفر کنند. “، او گفت.

در اواسط ماه مارس ، پس از افزایش تعداد عفونت ها در سراسر قاره ، به ویژه در ایتالیا و اسپانیا ، هشدار سفر و محدودیت های ورود به سیستم در آلمان اعمال شد.

در حال حاضر ، اکثر اتباع بیگانه فقط می توانند برای حمل و نقل اساسی یا در صورت داشتن اجازه اقامت وارد آلمان شوند و اکثر ورودی ها برای خود قرنطینه لازم هستند.

طبق قوانین جدید ، محدودیت هایی برای کشورهای اتحادیه اروپا به همراه انگلیس و چهار کشور غیر اتحادیه اروپا که بخشی از منطقه بدون مرز شنگن هستند ، برداشته می شوند: ایسلند ، نروژ ، سوئیس و لیختن اشتاین.

اخبار مرتبط  آلمان دوستدار حریم خصوصی برنامه ردیابی و ردیابی coronavirus را راه اندازی کرده است - چگونه این کار را نگه می دارد؟ - RT World News

از 15 ژوئن ، آلمان مشاوره سفر شخصی برای هر کشور ، از جمله خطرات خاص و به روز رسانی در مورد وضعیت همه گیر را صادر می کند.
همچنین در rt.com
اتریش روز پنجشنبه کنترل مرزها را با همه همسایگان به جز ایتالیا برداشته خواهد کرددر اواسط ماه مه ، آلمان کنترل های مرزی با لوکزامبورگ را حذف کرد و به مردم این امکان را داد که آزادانه بین دو کشور حرکت کنند.

وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا طی دو هفته آینده در مورد کاهش تدریجی کنترل مرزها در سراسر بلوک بحث و گفتگو خواهند کرد ، ضمن اینکه خطر ابتلا به این عفونت را به حداقل می رساند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *