آلمان دوستدار حریم خصوصی برنامه ردیابی و ردیابی coronavirus را راه اندازی کرده است – چگونه این کار را نگه می دارد؟ – RT World News

توسط الیوت لویسردبیر سابق مجله فناوری و نوآوری ذرت و سردبیر مجله فرهنگ BOZO. وی برای نشریات متعددی در سراسر جهان با تمرکز بر فناوری ، سیستم های اعتقادی و فرهنگ نوشت.

دولت آلمان برنامه ردیابی coronavirus را راه اندازی کرده است و اصرار دارد که آنقدر مطمئن است که حتی وزرا بتوانند از آن استفاده کنند. برنامه های تلفن های هوشمند برای ردیابی شیوع coronavirus با استقبال مختلط در سراسر جهان روبرو شده اند.

روز دوشنبه ، نروژ به دنبال نگرانی هایی از طرف سازمان حفاظت اطلاعات داده نروژ ، برنامه ردیابی مخاطی خود را با نام Smittestopp متوقف کرد ، و ادعا کرد که به دلیل سرعت آهسته آلودگی کشور ، تجارت محافظت از حریم خصوصی دیگر توجیه پذیر نیست.

در انگلیس ، دولت در رابطه با برنامه خاص خود با مشکلات زیادی روبرو شده است. نه تنها پیمانکار پشت برنامه ردیابی آنها در گذشته با روابط خصوصی با خلوت ارتباط برقرار کرده است ، بلکه به طور کلی ، این اپلیکیشن با ضعف و تاخیر از بین رفته است.
همچنین در rt.com
شرکت پشت برنامه ردیابی Covid-19 بریتانیا ، 296 ایمیل را نشت داده و اعتماد به دولت و پیمانکار رسوایی را می کشدپس تجربه خود آلمان چگونه است؟ با توجه به تاریخ دیکتاتوری در کشور ، حق یک شخص درمورد اطلاعات شخصی خود حتی پس از مرگ ریشه در قانون اساسی دارد.

به همین دلیل دولت آلمان اصرار دارد كه کاربران كنترل كامل بر داده های خود داشته باشند و هرگز مجبور به بارگیری برنامه نخواهند شد. مشابه انگلیس ، این کاربر بر عهده دارد که نتایج آزمایش خود را تأیید کرده و روند ردیابی را شروع کند.

خب این چگونه کار میکند؟

از زمان راه اندازی برنامه در روز سه شنبه ، شهروندان شروع به بارگیری برنامه داوطلبانه کردند ، میزان آلودگی آلمان (معروف به R0 یا R-naught) شناخته شد.

دولت در تلاش است تا رقم زیر 1.0 را حفظ کند ، این بدان معنی است که ویروس در یافتن میزبان جدید ناکام است.

مطابق آخرین گزارش روزانه موسسه رابرت کچ ، از روز دوشنبه ، میزان R- اینچ 1.19 در مقایسه با 1.05 روز گذشته بود.
همچنین در rt.com
“نمایش ** از نسبت های پویا”: دولت انگلیس اعتراف می کند برنامه ردیابی NHS Covid-19 هنوز “هفته” به دور از راه اندازی با وجود تعهد اواسط ماه مهبرنامه با استفاده از فن آوری بلوتوث کم مصرف ، که می تواند محیط کاربر را اسکن کند و “لرزش های دیجیتالی” را با موارد تایید شده Covid-19 تأیید کند ، کار می کند.

اگر کسی که از برنامه تست مثبت استفاده می کند ، می تواند به کسانی که با آنها ارتباط برقرار کرده اند بگوید که او نیز ممکن است بیماری کرونا را داشته باشد.

اخبار مرتبط  ترس از انتقام جویی ایرانی برای کشتن رئیس هسته ای ، اسرائیل را بر آن داشت تا به دانشمندان و کارگران راکتور خود هشدار دهد - RT World News

با این حال ، از آنجا که برخی از آزمایشگاه ها برای انتقال نتایج آزمون به صورت الکترونیکی مجهز نیستند ، ممکن است کاربران برای گزارش خود به عنوان مثبت Covid ، مجبور شوند برای تهیه گزارش از شماره تلفن داغ خود استفاده کنند.

مشکل بارز در توصیفات این است که آنها درب را برای ترول زدن باز می کنند ، که به نوبه خود می تواند منجر به وحشت گسترده شود زیرا به مردم اخطار داده می شود که ممکن است این بیماری را داشته باشند در حقیقت هیچ دلیلی برای هشدار وجود نداشت.

بحث شروع می شود

نمایندگان مخالف ، خواستار قانونی جدید شده اند تا جلوی مجبور کردن مشاغل به کاربران برای بارگیری برنامه به دلیل فشارها یا انگیزه ها را بگیرد. خطر اینكه شخص بدون برنامه اجازه سفر نداشته باشد ، در واقع آنها را مجبور می كند كه در صورت تمایل به زندگی عادی از آن استفاده كنند.

در بیانیه روز دوشنبه ، دولت آلمان بر این امر اصرار داشت “داوطلبانه به معنای داوطلبانه است.”

بیشتر بخوانید

با این حال ، نگرانی ها در مورد چگونگی وجود یک برنامه ردیابی و ردیابی همیشه می تواند در کنار هم با حقوق حریم خصوصی وجود داشته باشد.

لینوس نومان ، سخنگوی باشگاه کامپیوتر هرج و مرج آلمان ، که خود را بزرگترین انجمن هکرهای اروپا توصیف می کند ، اظهار داشت که تکرارهای اولیه این برنامه شامل “روشهای کاملاً غیرقابل قبول”

اگرچه این گروه دولت را بخاطر اینکه به عموم مردم اجازه انتقاد از برنامه در حین توسعه آن را داد ، ستایش كرد ، اما هنوز باید آن را به طور كامل تأیید كرد.

با این حال ، هنگامی که از وی سؤال شد که آیا این برنامه از استانداردهای امنیتی برای مقامات ارشد رده بالا برخوردار است ، بژورن گرونویلر ، سخنگوی وزارت کشور آلمان ، اظهار داشت که آژانس امنیتی فناوری اطلاعات این کشور از ابتدای توسعه درگیر بوده است.

“من تصور می کنم که از طرف آنها می تواند توصیه ای بدون قید و شرط برای اعضای دولت فدرال برای استفاده از این برنامه وجود داشته باشد ،” گفت Gruenewaelder.

دولت آلمان می گوید این برنامه 20 میلیون یورو (22.7 میلیون دلار) هزینه توسعه دارد و برای بهره برداری در ماه به 2.5 میلیون تا 3.5 میلیون یورو نیاز دارد.

هورست سیهوفر ، وزیر کشور ، جنس اسپان ، وزیر بهداشت ، هلژ براون ، وزیر صدراعظم ، لوتار ویلر ، رئیس RKI ، و مدیران دویچه Telekom AG و SAP AG بعداً برای ارائه برنامه جدید یک کنفرانس خبری برگزار می کنند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *