آلمان قرار است سربازان تبعیض آمیز از همجنسگرایان را جبران کند – گزارش ها – RT World News

کارمندان آلمانی که در نتیجه همجنسگرایی خود تا سال 2000 با آزار و شکنجه روبرو شده اند می توانند طبق یک طرحی که توسط وزارت دفاع تهیه شده است ، حق پرداخت غرامت را داشته باشند.

به گزارش RedaktionsNetzwerk Deutschland (RND) ، که متن پیش نویس را استناد می کند ، پرداخت برای سربازان آسیب دیده بخشی از لایحه ای است که وزیر دفاع آنگگرت کرامپ-کارنباوئر روی آن کار می کند.

این قابل درک است که این غرامت به منافع اجتماعی نخواهد بود و فقط به سربازان همجنسگرا که قبل از سال 2000 از ارتقاء یا اخراج از صفوف ارتش اخراج شده اند ، تعمیم می یابد. .

بوندسوار آلمان تا سال 2000 سیاست “سقف شیشه ای” را حفظ کرد ، و به طور مؤثر مأموریت همجنس گرایان را مأمور مأموریت منع کرد.

طبق این عمل ، سربازان ثبت نام شده می توانستند به دلیل مشارکت در روابط همجنس ، از طریق دادگاه نظامی محکوم شوند و افسران همجنسگرا می توانند به دلیل همجنسگرایی خود از میان بروند.

اکنون ، لایحه کرامپ-کارنباوئر احکام قبلی را باطل اعلام می کند ، و گواهی توان بخشی برای کارمندان مربوطه را نیز ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  مسکو پس از پاشیدن روزنامه نگار روسی توسط پلیس مینیاپولیس خواستار تحقیقات - RT World News

برخی سیاستمداران محلی از این خبر استقبال کردند که مطابق با حساسیت سنتی آلمان در برابر هر نوع ننگ است. “ما به قربانیان تبعیض دولت جبران صمیمیت مدیون هستیم ،” جنس براندنبورگ ، نماینده پارلمان حزب لیبرال آزاد دموکرات اظهار نظر کرد.

طبق گفته های خود ، کرامپ-کارنباوئر قصد دارد از این پیشنهاد در تاریخ 17 سپتامبر پرده برداری کند ، به همراه مطالعه ای که درمورد نحوه برخورد با همجنسگرایان بوندسواور از سال 1955 تا “نوبت قرن”

کرامپ-کارنباوئر هنگامی که به عنوان جانشین صدر اعظم آنگلا مرکل خواستار شد ، در اوایل ماه ژوئیه توجه جدی رسانه ها را جلب کرد ، زیرا او درباره نگرش واقعی خود نسبت به افراد دگرباشان جنسی صحبت کرد.

وزیر صداوسیما در پاسخ به این سؤال كه اگر كودكش به او گفت كه آنها همجنسگرا هستند ، چه كاری انجام خواهد داد ، وزیر گفت كه برای آنها آرزو می كند “برای پیدا کردن شریکی که با آنها بتوانم به اندازه من و همسرم خوشحال باشم.”

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *