آلمان قوانین سختگیرانه تر Covid-19 را اجرا می کند – اخبار جهانی RT

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان دستور داده است که محدودیت های شدیدتر Covid-19 پس از اینکه ‘Lockdown Lite’ موجود قادر به جلوگیری از گسترش عفونت ها نیست ، دستور داده است.

این قوانین جدید از 16 دسامبر اعمال می شود و تا 10 ژانویه ادامه دارد. تمام فروشگاه ها و خدمات غیر ضروری ، مانند آرایشگاه ها ، بسته خواهند شد. از مدارس خواسته می شود دانش آموزان را به خانه بفرستند و به صورت آنلاین دروس را ادامه دهند ، در حالی که از کارفرمایان خواسته می شود کارگران از راه دور کار کنند.

مراکز مراقبت های روزانه نیز تعطیل می شوند ، اما والدین می توانند برای نگهداری از فرزندان خود تعطیلات پولی بگیرند. مردم برای نوشیدن مشروبات الکلی در ملاorks عام و خرید آتش بازی برای شب سال نو ممنوع می شوند.

“ما مجبور شدیم که عمل کنیم و اکنون نیز اقدام می کنیم” مرکل به خبرنگاران گفت ، با توضیح اینکه اقدامات موجود چنین بوده است “کافی نیست.”

آلمانی ها در شش ماه گذشته تحت یک قفل ملی جزئی ، که ‘Lockdown lite’ نامیده می شود ، زندگی می کنند و انتظار می رود که محدودیت های شدیدتر اعلام شود.
همچنین در rt.com
گزارش ها ، گروه معترض ضد قفل آلمان در معرض رصد سرویس های اطلاعاتی استپیش از این مقامات توافق کرده بودند که در فصل جشن برخی از نرمش ها را بپذیرند. اما رهبران منطقه بعداً خواستار اجلاس فوری شدند تا مرکل را متقاعد کند قوانین سختگیرانه تری را در هفته های منتهی به کریسمس اتخاذ کند.

اخبار مرتبط  اسرائیل برای چهارمین دوره انتخابات طی 2 سال برگزار می کند زیرا پارلمان نتواند مهلت بودجه را رعایت کند - اخبار جهانی RT

مارکوس سوئدر ، رئیس بایرن ، گفت که آلمان “به سرعت به” کودک مشکل “کل اروپا تبدیل خواهد شد” مگر اینکه اقدامات فوری علیه Covid-19 برداشته شود.

طبق قوانین جدید ، اعضای نزدیک خانواده همچنان مجاز به جشن گرفتن با هم از 24 تا 26 دسامبر هستند.

تعداد موارد جدید Covid-19 برای دومین روز متوالی در آلمان رکورددار بود ، در حالی که روز جمعه 29875 عفونت جدید توسط موسسه رابرت کوچ گزارش شد.

تعداد کشته شدگان روزانه نزدیک به 600 نفر در روز جمعه ، فقط چند روز پس از سخنرانی مرکل پرشور مرکل در پارلمان ، گفت که 500 مرگ در روز در آلمان است “قیمت خیلی بالا” برای مجاز بودن خرید کریسمس پرداخت شود.
همچنین در rt.com
بیمارستان های آلمان با 40 درصد بیشتر بیماران Covid-19 در ICU از لبه های موج اول – ليسانسدر همان زمان ، پزشکان و پرستاران به رسانه های آلمان گفته اند که بیمارستان ها در آستانه هستند “سقوط – فروپاشی” به دلیل هجوم مجدد افراد با علائم شدید Covid-19. وی افزود: “ما مناطقی داریم كه ظرفیت ICU فقط 5 تا 10 درصد تخت آزاد داشته است. برای پوشش طیف گسترده ای از بیماران به شدت بیمار کافی نیست ، ” اووه جانسنس ، رئیس یا انجمن مراقبت های ویژه و اورژانس آلمان (DIVI) به دویچه وله گفت.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *