آلمان هشدار می دهد احزاب ، مقررات منع رفت و آمد و مقررات سختگیرانه تر را اعمال می کند زیرا مرکل هشدار می دهد اقدامات جدید ممکن است کافی نباشد – RT World News

آلمان برای جلوگیری از شیوع کرونا ، از جمله اقدامات منع رفت و آمد ممنوع و محدودیت های شدیدتر در اجتماعات خصوصی ، مجموعه ای از اقدامات سخت را اعمال کرده است ، اما آنگلا مرکل ، صدراعظم هشدار داده است که سیاست های جدید هنوز کوتاه است.

16 کشور این کشور پس از مذاکرات ماراتن در روز چهارشنبه ، با تعیین دستورالعمل های یکنواخت برای نقاط داغ در سراسر آلمان و تقویت قوانین موجود در مورد ماسک صورت ، برنامه های خصوصی و ساعات کاری بارها و رستوران ها ، با محدودیت های جدید موافقت کردند.

“آنچه در روزها و هفته های آینده انجام خواهیم داد برای چگونگی عبور از این بیماری همه گیر تعیین کننده خواهد بود” مرکل در ادامه مذاکرات گفت. “ما در حال حاضر در مرحله رشد نمایی هستیم ، آمار روزانه این را نشان می دهد.”

اقدامات تشدید شده تمرکز ویژه ای بر نقاط داغ دارد – اکنون به عنوان مناطقی تعریف می شود که 35 عفونت جدید در هر 100000 نفر را در طی یک دوره هفت روزه ثبت می کند – مقررات اجباری ماسک را در هر مکانی که افراد از نزدیک در مناطق خطر قرار بگیرند اعمال می کنند. از روز چهارشنبه ، 47 شهر و منطقه در این گروه قرار می گیرند.
همچنین در rt.com
وضعیت فوق العاده بهداشت عمومی در فرانسه به دلیل کوید اعلام شد ، زیرا ماکرون منع رفت و آمد شهر را تأیید می کنداکنون کافه ها و رستوران ها در نقاط داغ مجبور به بستن درب های خود در ساعت 11 شب می شوند و این امر منعکس شدن ساعت ممنوع الخروجی مشابه را برای همه مشاغل هفته گذشته در برلین در پی افزایش موارد در آنجا نشان می دهد. اجتماعات خصوصی نیز با محدودیت های جدید روبرو است که در مجموع به 10 نفر از دو خانوار محدود می شود.

اخبار مرتبط  پنتاگون می گوید که ترامپ با "کنگره به دنبال به چالش کشیدن برنامه" - بازآفرینی 9،500 سرباز آمریکایی از آلمان است - RT World News

در حالی که صدراعظم بارها تأکید کرده است که باید از تعطیلی ملی جدید جلوگیری شود ، وی اظهار داشت که اقدامات روز چهارشنبه برای جلوگیری از رشد سریع شیوع ناکافی است ، که طی 24 ساعت گذشته بیش از 5000 عفونت جدید گزارش شده است.

“من راضی نیستم،” مرکل در جریان مذاکرات روز چهارشنبه ، به نقل از اشپیگل ، هشدار داد “نتایج برای جلوگیری از فاجعه به اندازه کافی سخت نیستند.” در کنفرانس خبری پس از گفتگوها ، وی افزود که “ما خواهیم دید که آیا تصمیمات امروز کافی بوده است”

نخست وزیر باواریا ، مارکوس سودر ، نگرانی های مشابهی را بیان کرد و گفت “ما در واقع بسیار نزدیکتر از قفل دوم هستیم تا آنچه می خواهیم اعتراف کنیم.” و آن “شاید ساعت پنج تا نیمه شب نیست بلکه سکته نیمه شب است.”
همچنین در rt.com
اسرائیل قفل انسداد ویروس کرونا را تمدید کرد در حالی که وزیر دارایی هشدار داد “از بین می رود” مشاغلبا این وجود هر دو از همه شهروندان ، به ویژه جوانان ، خواستند که قوانین جدید را رعایت کنند ، مرکل از جوانان خواست “اکنون بدون چند مهمانی انجام دهید تا فردا یا پس از آن زندگی خوبی داشته باشید.”

به گفته مقامات بهداشتی آلمان ، 5،132 عفونت جدید که در روز چهارشنبه رخ داده است ، تعداد کل پرونده های این کشور را به 334،585 می رساند ، در حالی که اکنون تعداد کشته ها 9،677 نفر است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *