آلمان واکسن AstraZeneca Covid-19 را به صورت چرخشی انجام می دهد و توصیه می کند برای افراد بالای 65 سال به دلیل استفاده نکردن دوزها و لغزش کمپین ، انقباض صورت گیرد – RT World News

آلمان استفاده از واکسن AstraZeneca’s Covid-19 را به افراد بالای 65 سال توصیه کرده است ، که این یک تغییر عمده در کمپین تلقیح کشور است که تاکنون شاهد استفاده بی نظیر تعدادی از عکسهای انگلیسی-سوئدی بوده است.

“این خبر خوبی برای افراد مسن است که منتظر واکسن هستند. اکنون می توان سریعتر واکسینه کرد. “ وزیر بهداشت ینس اسپان روز پنجشنبه گفت ، افزود “ما به زودی آیین نامه ای را اجرا خواهیم کرد که هر دو توصیه را اجرا می کند.”

اسپان گفت ، کمیته دائمی واکسیناسیون آلمان (StiKo) توصیه کرده است که این دو دوز باید با یک بازه زمانی 12 هفته ای تفکیک شوند ، و این روند مدیریت در انگلیس را منعکس می کند.
همچنین در rt.com
فرانسه از گیرنده های AstraZeneca Covid برای دریافت کنندگان مسن پشتیبانی می کند ، اما فقط 24٪ از دوزهای موجود تجویز شده استاین تصمیم در حالی است که داده های جدیدی در دنیای واقعی از استفاده از واکسن AstraZeneca در سراسر انگلیس پدید آمده است. تحقیق منتشر شده توسط بهداشت عمومی انگلستان در روز دوشنبه اثر آن را در افراد مسن تقویت کرده و خطر بستری شدن در بیمارستان Covid-19 را در میان افراد 80 سال به بالا 80 درصد کاهش می دهد.

یک مطالعه مشابه در اسکاتلند نشان داد که چهار هفته بعد از اولین دوزهای واکسن AstraZeneca ، خطر بستری شدن در بیمارستان تا 94 درصد کاهش یافت. در همین حال ، ضربان قلب Pfizer کمتر موثر بوده و باعث کاهش 85 درصدی بستری در بیمارستان می شود.

اخبار مرتبط  ظریف ایران پیشنهاد تهویه ترامپ را رد کرد - RT World News
همچنین در rt.com
قانونگذار اتحادیه اروپا AstraZeneca را به “فروشنده غیرقابل اعتماد خودروهای دست دوم” تشبیه می کند زیرا اعتماد به نفس پایین اروپا مانع از جذب واکسن می شوداین اقدام در آلمان همچنین پس از آن صورت می گیرد که فرانسه تصمیم مشابهی را برای اجازه دادن به افراد مسن در روز سه شنبه گرفت اما تصمیم گرفت استفاده از آن را به افراد زیر 75 سال محدود کند.

فرانسه و آلمان قبلاً استفاده از آن را به افراد زیر 65 سال محدود كرده بودند ، زیرا ادعا می كرد كه داده های آزمایش کافی برای حمایت از دولت آن در نسل های قدیمی وجود ندارد.

این شلیک تاکنون در سراسر اروپا به میزان کم استفاده شده است. هفته گذشته ، الکه بریتنباخ ، سناتور خدمات اجتماعی برلین ، گفت که دوزهای پایتخت آلمان رو به هدر می رود و خواستار ضبط عکس های اضافی برای افراد بی خانمان شهر است.

از روز دوشنبه ، دو سوم از 1.4 میلیون جرقه AstraZeneca که به آلمان تحویل داده شده است ، در انبار ذخیره سازی در میان جذب کم باقی مانده است. تا به امروز ، تنها هشت درصد از جمعیت بزرگسال کشور توسط یکی از سه ضعف مورد تأیید واکسینه شده اند. در مقایسه ، حدود 31 درصد از بزرگسالان انگلیسی واکسینه شده اند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *