“آلمان یک جامعه کوچک محافظه کار” c “بود تا اینکه مرکل آن را به این کابوس مارکسیستی فرهنگی تبدیل کرد” – RT World News

توسط دامیان ویلسون، روزنامه نگار انگلستان ، سردبیر سابق Fleet Street ، مشاور صنعت مالی و مشاور ویژه ارتباطات سیاسی در انگلیس و اتحادیه اروپا.

اطلاعات آلمان به تلفنها ضربه می زند و از اعضای مخالف Alternative für Deutschland جاسوسی می کند ، اما یک شخصیت ارشد حزب می گوید اگر فقط بتوانند پیام خود را بشنوند ، حتی رای بیشتری خواهند گرفت.

اخبار مبنی بر اینکه سرویس های اطلاعاتی آلمان اکنون چراغ سبز قانونی برای نظارت بر تلفن های اعضای حزب پوپولیست Alternative für Deutschland (AfD) و جاسوسی در فعالیت های آنها را دارند ، نتوانسته بلندپروازی های سیاسی حزب را برای انتخابات امسال از بین ببرد.

گونار بک ، عضو ارشد AfD و نماینده پارلمان اروپا در یورو ، منحصراً با RT صحبت کرد ، در حالی که آخرین تصمیم بخشی از “تخاصم درگیری” با تأسیس بود ، حزب او مصمم بود که از موانع موجود در راه عبور کند.
همچنین در rt.com
Sputnik V محبوبیت AstraZeneca را شکست داد: مطالعه می گوید مردم در اتریش ، آلمان و سوئیس به نظر می رسد ضربات جسمی روسیه مطلوب تر استاما وکیل متولد دوسلدورف از حرکت Bundesamt für Verfassungsschutz (BfV) ، آژانس اطلاعاتی فدرال آلمان تعجب نکرد. پس از همه ، فقط یک سال پیش بود که رئیس BfV ، توماس هالدنوانگ ، فاش کرد که سرویس های اطلاعاتی جناح رادیکال حزب در فلگگل (بال) حزب را در یک سرکوب دولت علیه افراط گرایان کنترل می کنند.

“افراط گرایی راستگرایانه و تروریسم راستگرایانه”هالدنوانگ در آن زمان اعلام کرد ، “در حال حاضر بزرگترین خطر برای دموکراسی در آلمان است.”

این امر دریچه ای را برای BfV باز كرد كه هم اكنون از شیرهای تلفن ، مخبران پلیس و جاسوسان برای نظارت بر فعالیت های نه تنها عنصر رادیكال ، بلكه همه اعضای بزرگترین حزب مخالف این كشور ، كه در حال حاضر كرسی های منتخب دموکراتیک در هر 16 منطقه منطقه ای آلمان را دارد ، استفاده كند. پارلمان ها

از نظر بک فقط طول کشید تا BfV دامنه خود را گسترش دهد. “آنها حدود دو سال و نیم پیش اعلام کردند که ما را” مشاهده می کنند “، او گفت.

“این درست پس از آن بود که AfD به بزرگترین حزب مخالف بوندستاگ آلمان تبدیل شد و ما در آن زمان از نظر سنجی ها بالا بودیم. اما اکنون به نظر می رسد که آنها دائماً آن را تهدید کرده اند ، سرانجام تصمیم به انجام آن گرفته اند.

آنها اساساً می توانند آنچه را که می خواهند انجام دهند اگرچه این حمله شدید به زندگی شخصی فرد است. “
همچنین در rt.com
گزارش های سرویس امنیتی آلمان حزب راست گرای AfD را به عنوان یک گروه افراطی “مشکوک” معرفی می کندبرای آلمانی های عاشق حریم خصوصی ، حتی کسانی که هیچ گونه وابستگی سیاسی اعلام نکرده اند ، اقدام BfV تأثیر مهیبی در آزادی های شخصی داشته است.

“این یورش گسترده آزادی بیان است” گفت بک 55 ساله.

“این یک سلاح سیاسی در آلمان است که به نظر می رسد به دلیل موقعیت خاص تاریخی این کشور ، تقریباً 80 سال پس از جنگ بسیار شدیدتر از آنچه که بلافاصله پس از آن سال بود ، طنین انداز می شود.

“آلمان به ویژه برای این هدف آسان است و شما حتی سیاستمداران خودمان را دارید که می گویند ،” شما نمی توانید این را بگویید ، این به دلیل جنگ است “، یا” به دلیل هولوکاست است “، بنابراین در واقع شما نمی توانید هر چیزی بگو

“این کشور به دلیل جنگ در معرض آسیب دیدگی قرار گرفته یا در چنین وضعیتی نگه داشته شده است. این امر آلمان را به عنوان رهبر بیشتر روندهای منحط اجتماعی مانند این حمله به آزادی شخصی تبدیل کرده است.

“این یک سوار آخرالزمان شده است.”

با برنامه ریزی انتخابات فدرال آلمان برای پاییز امسال ، زمان سیاسی تصمیم BfV و برچسب زدن پتو برای همه اعضای AfD به عنوان عللی برای نگرانی از افراط گرایی می تواند به عنوان یک تلاش بدبینانه برای لکه دار کردن پوپولیست ها تلقی شود.

بک از بالا شانه خالی می کند “راست راست” برچسب ، با اشاره به ، “اگر شما برنامه سیاست حزب ما را بخوانید ، آن را کاملا مطابق با نظر جریان اصلی از 20 سال پیش.

“شما باید به یاد داشته باشید که آلمان از بسیاری جهات یک جامعه کوچک محافظه کار” c “بود تا اینکه خانم مرکل وارد شد و او آن را به این کابوس مارکسیستی فرهنگی تبدیل کرد.”

وی اصرار دارد که AfD در سیاست در مسیر درست قرار دارد و اگرچه اعتراف می کند هیچ چیز در سنگ ریخته نمی شود ، اما به یک واقعیت اطمینان دارد.

وی گفت: “ما در کنار خود دلیل داریم.” وی گفت: “و گرچه اوضاع خصمانه ای دارد که در آلمان با آن روبرو هستیم اما باید در حمله به آن وحشیانه عمل کنیم.

“آنچه که من به آن اطمینان دارم این است که به طور بالقوه تعداد بیشتری از افراد هستند که در صورت عبور از پیام ما با ما موافق هستند.”
همچنین در rt.com
سرباز آلمانی ، بستگانش به جرم “احتکار” سلاح و مهمات و “اظهارات افراطی” دستگیر شدنددر حال حاضر مشخص نیست BfV چه نقشی در تلاش های AfD برای انجام این کار دارد. س isال این است که آیا آلمانها به جای جاسوسها و مخبرانی که برای جلوگیری از مخالفت منتخب دموکراتیک استفاده می شوند ، ایستادگی می کنند؟

یک چیز واضح است: علی رغم بالا رفتن سطح BfV ، AfD همچنان بلند پروازانه و ممانعت از خود باقی می گذارد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  مرد مسلح مردم را در لووره فرانسه گروگان می گیرد ، گزارش ها ادعا می کند که وی خواستار "عبور آزاد به مسجد الاقصی برای فلسطینیان است".

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *