آلمان SURGE را در جنایات ضد ستیزی و “با انگیزه سیاسی” می بیند – RT World News

دولت آلمان پس از چهره های جدید افزایش چشمگیر جرم ضد ستیزی و سیاسی را ابراز نگرانی کرده است.

حملات ضد ستیزی در سال 2019 با 13 درصد افزایش ، بیش از 2،032 واقعه ثبت شده و تعداد جنایات با انگیزه سیاسی 14 درصد افزایش یافته و به 41 هزار و 177 مورد رسیده است.

این آمار توسط هورست سیوفر ، وزیر کشور و رئیس دفتر پلیس جنایی فدرال ، هولگر مونک ، در یک کنفرانس رسانه ای در برلین ارائه شده است. براساس داده ها ، بیش از نیمی از جنایات با انگیزه سیاسی در سال 2019 به راست گرایانه متصل شده اند ، که سیهوفر آن را به عنوان ملت توصیف کرده است “بزرگترین تهدید”

به گفته دویچه وله ، از زمانی که آلمان اقدام به تهیه چنین داده هایی کرده است ، افزایش جرم ضد ستیزی است. بیش از 93 درصد این موارد با افراطی راست در ارتباط بودند.
همچنین در rt.com
ضخیم شدن توطئه؟ عضو واحد ارتش نخبگان آلمان که پیش از این برای انبار اسلحه تحقیق کرده بود ، اکنون به ارتباطات افراطی مظنون استبه گفته دولت ، چهار درصد جرم راست گرایانه شامل خشونت جسمی ، 36 درصد موارد بوده است “تخلفات تبلیغاتی ،” و 14 درصد آن را تشکیل می داد “سخنان نفرت نژادپرستانه”

طی یک سال گذشته ، آلمان موجی از جنایات مشهور با انگیزه آشکار نژادپرستانه را شاهد بوده است. در سال 2019 ، یک افراط گرای به نام استفان E. در رسانه های آلمانی به عنوان استفان E. اعتراف کرد که در ژوئن همان سال ، سیاستمدار طرفدار مهاجر والتر لوبک را ترور کرد. وی بعداً شهادت خود را تغییر داد و ادعا كرد كه یك همدست مشهور به ماركوس اچ. ، حین استدلال به طور اتفاقی به لوبك شلیك كرده است.

اخبار مرتبط  واشنگتن "تحریک" محاسبه شده "ترکیه در دریای مدیترانه را ابراز تأسف می کند زیرا آنکارا نقشه لرزه نگاری را تجدید می کند - RT World News

همچنین سال گذشته ، مردی ناموفق تلاش کرد تا یک کنیسه را در شهر هاله طوفان کند و به ضرب و شتم دو نفر را در همان نزدیکی شلیک کرد. در فوریه سال 2020 ، یک افراط گرای دیگر قبل از اقدام به خودکشی ، بر روی دو میله قلیان در شهر حناو آتش زد و 9 نفر را کشت.

علیرغم آمار نگران کننده ، جنایات کلی با انگیزه مذهبی در سال گذشته 27 درصد کاهش یافت و به 425 رسید. به گفته گروه رسانه ای RND ، این گرایش به دلیل سقوط گروه تروریستی دولت اسلامی و سرکوب گروه های تندرو اسلامی در آلمان بود.

جنایات انجام شده توسط رادیکال های چپ ، 24 درصد افزایش یافته است که حدود 10،000 پرونده در سال 2019 رخ داده است. بیش از نیمی از اینگونه حوادث مربوط به خسارت ملک است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *