آمارهای جدید RT نشان می دهد که وب سایت های خبری عربی زبان رقیب از نظر میزان جذب مخاطب برنده است – RT World News

وب سایت RT Arab به عنوان پربازدیدترین سایت خبری عربی زبان در ماه سپتامبر ظاهر شد و رقبای اصلی خود را بسیار عقب گذاشت و از هفت معیار اندازه گیری برای بازدید آنلاین از پنج معیار برتر بود.

این وب سایت ماه گذشته بیش از 29.5 میلیون بازدید داشته است – نزدیک به 8 میلیون بیشتر از بهترین وب سایت بعدی ، شبکه الجزیره متعلق به قطر.

RT عربی از نظر کل بازدیدهای ماهانه در ماه آوریل سال جاری در میان وب سایت های خبری عربی زبان پیشتاز است و از آن زمان به طور مداوم شکاف را افزایش داده است. در ماه سپتامبر ، این آمار همچنین با عبور از مرز 7.5 میلیون نفر ، از نظر تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد در رتبه بندی قرار گرفت. این 400،000 بیشتر از وب سایت کانال خبری العربیه متعلق به عربستان سعودی است.

علاوه بر این ، تحلیلی نشان می دهد که RT عربی بیشترین مخاطب تخمینی را دارد ، با 7.1 میلیون خواننده بازگشتی.

اخبار مرتبط  مادورو می گوید دانشمندان ونزوئلا دارویی تولید کردند که "100٪ Covid-19 را لغو می کند" بدون هیچ گونه عوارض جانبی - RT World News
همچنین در rt.com
RT نامزد دریافت جایزه بین المللی Emmy را برای پوشش دهی سقوط مرگبار Superjet در مسکو در سال 2019 اسکوپ می کندRT عربی در سال 2007 تأسیس شد و به سرعت نسخه های عربی زبان دیگر پخش کننده های جهانی مانند CNN ، BBC ، DW ، Sky News و France 24 را پشت سر گذاشت. همچنین به عنوان یک رقیب جدی برای فروشگاه های بومی منطقه خاورمیانه ظاهر شده است. .

در سال 2018 ، RT عربی اولین پخش کننده با منشا غیر عربی در منطقه شد که بیش از یک میلیارد بازدید در کانال YouTube خود داشته است. اخیراً به 2.5 میلیارد بازدید رسیده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *