آمار جهانی کروناویروس منجر به 200000 تلفات – رویترز رویترز – RT World News

تعداد کشته شدگان جهانی از بیماری همه گیر Covid-19 روز شنبه به بیش از 200،000 رسید که موارد تایید شده پیش بینی می شود در روزهای آینده به سه میلیون نفر برسد.

بیش از نیمی از تلفات جهانی در ایالات متحده ، اسپانیا و ایتالیا بوده اند. براساس اطلاعات رسیده از رویترز براساس گزارش های دولت ، هشت درصد موارد در ایالات متحده منجر به مرگ شده است که 10 درصد از عفونت ها در ایتالیا و اسپانیا کشنده بوده است.
همچنین در rt.com
دو روز در دو روز: مرگ و میر کروناویروس در ایالات متحده از 50،000 علامت گذشت91 روز طول کشید تا آمار مرگ و میر جهانی به 100000 نفر برسد ، اما فقط 16 مورد دیگر برای 200،000 گذشته است.

موارد تأیید شده بالغ بر 2.8 میلیون نفر است ، اما با دسترسی گسترده تر به آزمایشات ، تعداد آنها به سرعت افزایش می یابد.

اخبار مرتبط  بحران Covid-19 ، 700،000 کودک را بدون داشتن غذای کافی در ایتالیا ترک می کند - گزارش - RT World News

طبق گزارش ها ، بیش از 800000 نفر بهبودی کامل از ویروس گرفته اند.

علیرغم افزایش موارد و مرگ و میر ، کشورهایی که به ویروس شدیدترین کشور را شامل می شوند – از جمله فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا و آلمان – میزان مرگ و میر آنها در روزهای اخیر کاهش یافته است. ایالات متحده همچنین به ویژه در نیویورک شاهد کاهش نزولی بوده است ، که به سرعت در مرکز لندن همه گیر این کشور قرار گرفت اما اکنون آمار مرگ و میر و بستری در بیمارستان پایین تر است. ایالات مختلف ، از جمله جورجیا و تگزاس ، اولین اقدامات خود را برای سهولت اقدامات قفل قفل شده برای کاهش سرعت ویروس آغاز کرده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *