آمار Covid-19 در چین دقیق است ، در حالی که قفل کردن تفاوت چندانی ندارد – لوییت بیوفیزیکدان برنده جایزه نوبل به RT – RT World News

پروفسور استنفورد ، مایکل لویت گفت: این اعتقاد گسترده مبنی بر اینکه قفل ضد انسداد ویروس در سراسر جهان به کاهش سرعت بیماری کمک کرده است ، گفت که در واقع تفاوت اندکی ایجاد شده است.

فیزیکدان بیوفیزیست برنده جایزه نوبل با صحبت با RT’s Going Underground گفت: هیچ دلیلی برای تردید در چهره های رسمی coronavirus چین وجود ندارد ، زیرا آمار آن مطابق با پویایی است که در جای دیگر مشاهده شده است.

“آنچه در چین در خارج از هوبی اتفاق افتاد ، دقیقاً همان پویایی منحنی است که در نیوزلند اتفاق افتاد ،” لویت اظهار داشت. اگر چین آمار را جعل می کند ، باید یک ماشین زمان داشته باشد. و اگر ماشین زمان داشته باشند ، در هر رقابت ما را مورد ضرب و شتم قرار می دهند. “

این دانشمند معتقد است که اقدامات قفل شده ای که در بسیاری از کشورهای جهان انجام شده است ، واقعاً مؤثر نبود. اکثریت قریب به اتفاق انتقال بیماری قبل از شروع به کار بستن قفل ها رخ داده است – و در بسیاری از کشورها مردم آنقدر مشتاق به رعایت قوانین نبودند و محدودیت ها را حتی بی فایده می کردند. لویت معتقد است بهترین استراتژی برای دولت متمرکز بر حمایت از جمعیت سالخورده است و به دیگران اجازه می دهد آزادانه حرکت کنند.
همچنین در rt.com
تعداد کشورهایی که در اثر کمبود کشور از محاصره خارج می شوند ، تعداد مرگ و میر کروناویروس 400000 نفر را در سرتاسر جهان می گذرانداخبار مرتبط  ایتالیا محدودیت های جدید Covid-19 را در میان رکورد رشد روزانه پرونده ها اعمال می کند - اخبار جهانی RT

وی افزود: “به نظر می رسد که این ویروس محدود کننده است. به ازای هر میلیون نفر در حدود 500 تا 1000 کشته می شود و بعد متوقف می شود. و این را در خیلی جاها دیده ایم. من فکر نمی کنم که ایتالیا شمالی از راه دور اجتماعی فوق العاده ای را تجربه کرد ، من فکر نمی کنم که در نیویورک به طور شگفت انگیزی از مسافت اجتماعی استفاده شود. “ او گفت.

اتفاقی که افتاد این است که ویروس بسیار آلوده و خطرناک است قبل از اینکه واقعاً بدانید که در آنجا وجود دارد.

به عنوان مثال ، سوئد ، که به دلیل انتقاد شدید نسبت به رویکرد خود در برابر این همه گیری ، در حد متوسط ​​اروپا باقی مانده است – و حتی در پشت کشورهای بدترین ضربه ، مانند بلژیک و انگلیس قرار دارد.

سوئد گفت: “سوئد نسبت به هر کس خاموش تر است. تعداد پیش بینی شده برای سوئد حدود 60،000 بود [deaths]. به نظر می رسد سوئد بیشتر از 6000 متوقف خواهد شد ، “ لوییت گفت.

نمایش کامل را در زیر مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=icIfbmqvt0g

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *