آمار Covid-19 سوئد که به راحتی انجام می شود ، به عنوان بندهای اروپایی پس از قفل شدن برای بازگرداندن ویروس کاهش می یابد – RT World News

سوئد که به طور عاقلانه مخالف عقل عمومی در عدم تحمیل قفل Covid-19 بود ، با کمترین تعداد کشته ها و موارد جدید در ماه ها روبرو است ، زیرا سایر کشور های اروپایی با تجدید حیات این بیماری روبرو هستند.

در دو هفته گذشته ، آژانس بهداشت سوئد کاهش شدید در آمار کووید -19 را به ثبت رسانده است. متوسط ​​مرگ و میر روزانه ثبت شده به 10 نفر کاهش یافته است ، در حالی که میانگین تعداد موارد جدید به زیر 200 کاهش یافته است. از اواخر ماه مارس این کشور چنین تعداد کم مشاهده نکرده است. از روز سه شنبه ، سوئد دارای 79395 مورد کل موارد تایید شده Covid-19 و 5.700 مرگ تایید شده بود.

“منحنی ها در حال پایین آمدن هستند و منحنی ها برای بیماران جدی شروع به صفر می کنند ،” آندرس Tegnell ، رئیس اپیدمیولوژیک این کشور ، روز سه‌شنبه گفت ، با خبرنگاران درمورد وضعیت.
همچنین در rt.com
در آخرین پیچیدگی استراتژی coronavirus ، سوئد به افراد آلوده اعتماد خواهد کرد تا ردیابی مخاطب خود را انجام دهندسوئد رویکرد ضد و نقیضی نسبت به Covid-19 اتخاذ كرد ، كه در برابر خط غالب استدلال و عدم تحمیل یك تحریم اجباری ملی قرار گرفت ، با اتكا به اتباع خود برای گرفتن اقدامات احتیاطی. علیرغم تعداد کم تعداد اخیر ، این کشور همچنان یکی از بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان را دارد که از نظر متریک Covid-19 که مانند ایالات متحده و برزیل است ، بیشتر است.

Tegnell با دفاع از این استراتژی ، گفت که در طولانی مدت با جلوگیری از خستگی در قفل سوئدی ها مؤثر خواهد بود. وی تأیید کرد که در برخی مناطق نتوانسته است از ویروس کشنده در بین ساکنان مراکز مراقبت از سالمندان جلوگیری کند. ماه گذشته دولت سوئد کمیسیونی را برای بررسی پاسخ تشکیل داد.

اخبار مرتبط  JK Rowling به عنوان transphobe AGAIN محکوم شد - RT World News

رسیدگی به سوء استفاده از تاج ویروس سوئد در سطح بین المللی از نزدیک مشاهده شده و طرفداران و منتقدان خود را دارد. دومی با شانس گفتن گفت: “ما به شما گفتیم” بعد از اینکه به نظر می رسید Tegnell مصاحبه ای را انجام دهد ، اما بعداً سیاستگذار توضیح داد که او چنین کاری نکرده است.
همچنین در rt.com
هنوز هم طرفدار قفل شدن نیست: اپیدمیولوژیست دولتی سوئد می گوید رسانه ها اقدامات ادعا شده او به نوبه خود Covid-19 را انجام دادنددر آخرین به روزرسانی خود ، Tegnell ممکن است با اظهار نظر در مورد ماسک های صورت ، شعله های بحث Covid-19 را در کشورهای دیگر به آتش بکشد. “با کم شدن تعداد بسیار سریع در سوئد ، ما هیچ اهمیتی برای پوشیدن ماسک صورت در سوئد ، حتی در حمل و نقل عمومی نداریم.” او گفت.

با كاهش تعداد ، سوئد روند نزولی بسیاری از كشورهای اروپایی از جمله آلمان ، فرانسه ، اسپانیا ، رومانی و بلغارستان را نشان می دهد كه از چند هفته گذشته خبر از احیاء Covid-19 را داده اند. Tegnell گفت که اوضاع در قاره این کشور است “نگران کننده”، اما ممنوعیت مسافرت را صادر نکردید ، زیرا آخرین شیوع بیماری در مناطق خاصی از کشورهای آسیب دیده محدود شده است.
همچنین در rt.com
آژانس بهداشت عمومی هشدار می دهد که “سهل انگاری” در موارد Covid-19 در آلمان سنگرفتگی دارداگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *