آمازون به دلیل توضیحات محصول بسیار توهین آمیز منفجر شد – RT World News

آمازون دوباره در میان پرشکوه بحث و جدال دوباره پیدا کرد ، پس از آنکه خریداران آنلاین متوجه شدند که غول تجارت الکترونیکی در حال فروش یک جفت کفش قهوه ای است که از N-word برای توصیف رنگ آنها استفاده کرده است.

Brogues چرم فلورانس شکسپیر در طیف وسیعی از رنگ ها از جمله موجود بود “N **** r قهوه ای”. به طور خارق العاده ، در این عصر از صحت و سقم سیاسی شدید ، خسارت نژادی از مارس بدون سانسور در سکوی فروشگاه آنلاین ظاهر شده بود.

بقیه توضیحات شامل یک سری خطاهای دستوری و هجی ، اما به طور گسترده مانند یک تبلیغ کفش معمولی خوانده شده است. “گاه به گاه: خواه شما کار می کنید ، رانندگی می کنید ، عروسی می کنید ، شغل دارید و یا سایر شیوه های زندگی گاه به گاه ، انتخاب مناسب برای پوشیدن است ،” خط اول خوانده شده است. “آکسفورد رسمی برای مردان ، توری های چرمی بالای لباسی را که به راحتی پوشیده شده است ، پوشیدن بدون لغزش آسان است ،” اضافه شده است.

با کمال تعجب ، آمازون با لیست انتقادات در مورد لیست توهین آمیز روبرو شده است. سیاستمدار حزب کارگر انگلستان ، دیوید لمی ، از جمله کسانی بود که هدف این غول فناوری را گرفت. وی گفت: “فقط خرید آرم های قهوه ای امشب منجر به این تجاوز نژادپرستانه می شود. آیا سال 2020 است یا 1720؟ لطفا ،amazon – آن را پایین بکش ، “ او نوشت.

اخبار مرتبط  مجارستان پس از حکم دادگاه مناطق ترانزیت مهاجران را بست - RT World News

در این اعتراض به سرعت تبلیغات کفش از وب سایت حذف شد و آمازون به همه فروشندگان یادآوری کرد که برای ارائه کالاهای خود بر روی سکوی خود باید دستورالعمل فروش آن را رعایت کنند.

با این حال ، لامی جزو کسانی بود که از حذف محصول راضی نبود. وی از طریق توییتر از این شرکت پرسید که چگونه اصلاً اجازه داده شد کلمه N در وهله اول در سایت ظاهر شود و پس از آن چند ماه بدون بررسی برود.
همچنین در rt.com
با نزدیک شدن به ثروت بزوس به 150 میلیارد دلار ، آمازون بی سر و صد $ 2 خطر پرداخت Covid-19 فروخته است“ممنون ،amazon ، که این مورد را از دست داده اید ، اما با توجه به اینکه این کالا از مارس به فروش رسیده است ، شما برای بررسی توصیفات و اجازه نمی دهید در وهله اول شرایط توهین آمیز در چه سیستم هایی قرار داشته باشید؟ این دفعه اول نیست،” او توییت کرد

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *