آمازون عروسک های جنسی منزجر کننده “واقع بینانه” کودک را از وب سایت در فرانسه بیرون می کشد – RT World News

آمازون فرانسه به دنبال کمپین فعالان ، تبلیغات عروسک های جنسی واقع گرایانه کودک را پس گرفت. با این حال ، قوانین در سراسر جهان علیه عروسک ها کم است ، و اجرای آمازون فاقد است.

هنگامی که تصاویر آخر عروسک ها در آخر هفته به صورت آنلاین ظاهر شد ، گروه فعال ضد پدوفیلی فرانسه AIVI به مقامات هشدار داد. روز دوشنبه ، Adrien Taquet ، وزیر دفاع کودک خردسال فرانسه ، اعلام کرد که آمازون به درخواست وی تبلیغات را ترسیم کرده است.

“محرومیت از جرم و جنایات کودکان از جامعه ما مسئولیت همه است ،” پارچه توییت کرد.

با این حال ، در حالی که برخی از تبلیغات حذف شده بودند ، بیشتر از شب دوشنبه در آمازون فرانسه فعال بودند. فعالان پیوندهایی را به چندین عروسک برای فروش ارائه می دادند که به وضوح افراد زیر سن قانونی را به تصویر می کشید و تولید کنندگان آنها از عروسک ها به خود میبالند. “سه سوراخ واقع بینانه ،” و آنها “حمل و نقل احتیاط” – ویژگی با توجه به ماهیت سرکوب محصولات ، از نظر خریداران ارزش دارد.

قوانین شخصی آمازون فروش این شرکت را ممنوع اعلام کرده است “محصولاتی که کودکان یا شخصیت های شبیه کودکان را به شکلی از نظر جنسی به تصویر می کشد ،” همچنین “محصولات بهداشت جنسی مگر اینکه در لیست فروشندگان از قبل تأیید شده باشد.” با این حال ، عروسک های مشابه قبلاً در این سایت جمع شده اند ، و تا زمانی که مقامات دولتی این لیست را مورد توجه آمازون قرار دهند آنلاین هستند.

عروسک های جنسی کودک سال گذشته برای فروش در ایالات متحده کشف شد و سریع توسط آمازون برداشته شد. اما در بعضی موارد فروشندگان حسابهای خود را ممنوع اعلام نکرده اند. موارد مشابه در سالهای اخیر در انگلستان و اتریش برطرف شده است و تقریباً در هر مناسبت ، لیست های جدید طی ساعاتی از حذف آمازون به صورت آنلاین منتشر می شود.

اخبار مرتبط  "جنس پیشنهادگر جنسی" یا "ذهن خود را از روده خارج کنید"؟ آگهی موز دخترانه آئودی پس از جنجال های عجیب و غریب - یخ زدگی - RT World News

با توجه به اینكه آمازون تاكنون برای اجرای سیاست های خود بی عیب و نقص است ، فعالان و مقامات نیز افتادند. با این وجود تنها کاری که می توانند انجام دهند درخواست حذف هستند زیرا فروش برخی از این عروسک ها در برخی از حوزه های قانونی قانونی است. واردات عروسک ها در انگلیس غیرقانونی است ، اما مالکیت آنها قانونی است. به تصویر کشیدن افراد زیر سن قانونی در بخش مستهجن غیرقانونی ، در بند 227-23 قانون مجازات فرانسه غیرقانونی است ، اما در این قانون به هیچ وجه عروسک ذکر نشده است.
همچنین در rt.com
ممنوعیت روبات های جنسی کودک توسط خانه ایالات متحده در اثر سرکوب در سراسر کشور بر روی پدوفیل ها تأیید شددر ایالات متحده ، که چنین عروسک هایی قانونی هستند ، لایحه ای – که به طور مناسب با آن قانون CREEPER خوانده می شود – واردات و حمل و نقل آنها را ممنوع اعلام می كرد كه در سال 2018 مجلس را تصویب می كرد ، اما از آن زمان تاكنون در مجلس سنا از بین رفته است.

در همین حال ، آمازون هیچ شکلی به کاربران نمی دهد تا به سرعت از فروش عروسک های جنسی کودک خبر دهند ، به این معنی که کمپین های خشم بهترین فرصت برای از بین بردن تبلیغات است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *