آمازون پروویان از داروی دامپزشکی به عنوان “نجات” از “شیطان پرست” Covid-19 استفاده می کنند. عوارض جانبی بحث بر سر راه حل بحث برانگیز – RT World News

حدود 5000 نفر در منطقه آمازون پرو پس از دریافت دوز دامپزشکی یک داروی ضد انگل بحث برانگیز دچار عوارض جانبی شدیدی شده اند ، که بطور عجیب و غریب به عنوان “واکسن کروناویروس” از طرف گروههای تبشیری محلی اعلام شده اند.

پرو – که اکنون دومین مکان سخت در قاره آمریکای جنوبی است – با استفاده از بیماری همه گیر Covid-19 خود را به یک فاجعه جهانی تبدیل کرد ، با استفاده از ivermectin ، یک داروی ضد انگل ارزان قیمت که در دهه 1980 معرفی شد ، به سمت سبز استفاده کرد. درمان مراحل اولیه ویروس.
همچنین در rt.com
چه کسی بعدی است؟ بولسونارو برزیل می گوید ، کنار گذاشتن بدن سلامت سازمان ملل گزینه ای نیست مگر اینکه “حزب” و “سیاسی” باشد.این دارو برای استفاده هم در حیوانات و هم در انسان تأیید شده است ، اما شیطان در جزئیات است – گفته می شود که مقدار و فرمول های مربوط به آنها از هم جدا هستند. مقامات بهداشت پرو ضمن تأیید اورتمکتین انسانی ، نسبت به سوء استفاده از نسخه دامپزشکی آن هشدار دادند که در برابر عفونت های ویروسی بسیار سمی تر و کارآمد تر است.

اما این هشدار نتوانست به گوش مردم در منطقه ایزوله شده لورتو ، بزرگترین آمازون پرو تبدیل شود. یک شهردار محلی و یک گروه تبشیری از تزریق ایورمکتین دامپزشکی به عنوان یک عامل تسکین دهنده برای Covid-19 استفاده کردند – و بسیاری موافق بودند که از طریق ترس از ابتلا به ویروس ، آن را مصرف کنند.

در نتیجه ، حدود 5000 نفر از افراد بومی با ضربان قلب سریع و اسهال بیمار شدند که یک رئیس ایستگاه رادیویی محلی به آن گفت. “عوارض وحشتناک”

برخی کاهنان انجیلی در حال گفتن داروهای حیوانی به مجالس خود بودند “نجات” از رمان coronavirus – به قول خودشان ، موجودی شیطان و نشانه ای از پایان جهان. با وخیم تر شدن ، داوطلبان تزریق ایورمکتین نمی دانند کدام نوع دارویی را که آنها استفاده می کردند. با این حال ، آنها به مردم می گفتند که استفاده از برچسب براساس قانون تصویب شده است.

افزودن داروی ضد انگلی به پروتکل های درمانی Covid-19 از رنگ آبی خارج نشده است. با بیش از 257000 مورد فعال Covid-19 و نزدیک به 8،300 تلفات ، پرو به سرعت به دنبال هر درمانی که بتواند به ویروس کمک کند ، از جمله استفاده مجدد از داروهای موجود است.

این کشور اندکی پس از مطالعه پیش چاپ – بر اساس پایگاه داده ای که توسط شرکت تحلیلی بهداشت و درمان بحث برانگیز Surgisphere انجام شده است – چنین تصمیمی گرفت – پیشنهاد کرد که استفاده از ivermectin مانع از تکثیر Covid-19 می شود و نتایج امیدوار کننده ای را نشان می دهد. منتقدان ، معتقدند که این داده ها به دور از صحت و فاقد سازگاری است ، در حالی که سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) صریحاً کاربرد داروی برای درمان coronavirus را ممنوع اعلام کرده است.

این شرکت مستقر در ایالات متحده ، که کارمندان آن طبق گزارش ها شامل آن هستند “بزرگسال” سرگرم کننده و یک نویسنده علمی تخیلی ، که قبلاً جنجال برانگیخت پس از ادعای داروی ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین افزایش مرگ و میر Covid-19 را افزایش می دهد. قبل از این که Surgisphere تحت نظارت جدی قرار بگیرد ، تحقیقات آنها به عنوان زمینه ای برای متوقف کردن آزمایش دارو در بیماران Covid-19 ، از جمله توسط سازمان بهداشت جهانی استفاده شده است.
همچنین در rt.com
مجله برتر پزشکی ، مطالعه Covid-19 را با انتقاد از هیدروکسی کلروکین پس از اعتبار داده های تحقیق مورد سؤال قرار دادمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *