آمریکا برای کاهش تولید مکزیک برای مکزیک – ترامپ – RT World News

رئیس جمهور دونالد ترامپ اعلام كرد كه آمریكا برای ایجاد اختلاف در مکزیك و كمك به اوپك + در افزایش قیمت ، تولید نفت را 250،000 بشكه در روز دیگر كاهش می دهد و در عوض جبران هزینه های بعدی ، رئیس جمهور دونالد ترامپ اعلام كرده است.

سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) از مکزیک خواسته بود که تولید خود را 400000 بشکه در روز کاهش دهد ، اما با مقاومت آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، رئیس جمهور ملاقات کرد ، که سرانجام موافقت خود را با قطع تنها یک چهارم از آن موافقت کرد.

آملو ، همانطور که رئیس جمهور مکزیک مشهور است ، روز جمعه گفت ترامپ “سخاوتمندانه” پیشنهاد شده است که تولید آمریکا را با یک چهارم میلیون بشکه دیگر در روز کاهش دهد تا این تفاوت را ایجاد کند. رئیس جمهور آمریكا این موضوع را در جلسه مطبوعاتی خود بعداً در همان روز تأیید كرد.
همچنین در rt.com
مکزیک پیشنهاد می کند تولید نفت را 100000 بشکه در روز کاهش دهد ، به طور قابل توجهی کمتر از درخواست اوپک“ایالات متحده به مکزیک کمک خواهد کرد و آنها بعداً وقتی آمادگی لازم برای انجام این کار را دارند ، بعداً به ما بازپرداخت می کنند.” ترامپ به خبرنگاران گفت.

اخبار مرتبط  رئیس WHO می گوید ، از هر 7 مورد ویروس کرونا ویروس کرونا ، از کشورها می خواهد استانداردهای ایمنی بهتری را برای پزشکان ارائه دهند - RT World News

جنگ قیمتی که توسط عربستان سعودی در اوایل ماه مارس آغاز شد ، با همه گیر Covid-19 برای تانک بازارهای جهانی همپوشانی داشت و نفت را به رکورد کمترین 20 دلار در هر بشکه رساند. تولید کنندگان شیل ایالات متحده سخت ترین ضربه را داشته اند.

براساس برخی برآوردها ، بین سقوط قیمت و کاهش تقاضا به دلیل خاموش شدن کوروی ویروس ، تولید کنندگان نفت آمریکا پیش از این به طور چشمگیری حدود 600000 بشکه در روز را کاهش داده اند.

براساس شرایط توافق اوپک + که توسط چندین رسانه منتشر شده است – اما هنوز به طور رسمی تأیید نشده است – عربستان سعودی و روسیه هر دو تولید خود را به 8.5 میلیون بشکه در روز کاهش می دهند. به طور کلی ، تولید کنندگان جهان متعهد شده اند که از ژوئیه تا دسامبر ، و تولید خود را به مدت شش ماه دیگر با هشت میلیون بشکه در روز کاهش دهند ، و پس از آن 16 ماه دیگر را نیز به مدت 16 ماه کاهش دهند.
همچنین در rt.com
جدید اوپک + یک توسعه مثبت را به خطر می اندازد که از هرج و مرج بازار جلوگیری می کند – کرملینمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *