آندره بوچلی ، ستاره نابینای اپرا ، دولت ایتالیا را به دلیل تعطیل کردن “تحقیرآمیز و توهین آمیز” مورد انتقاد قرار داد ، زیرا وی اعتراف کرد که آن را نقض می کند – RT World News

آندره بوچلی ، خواننده اپرای ایتالیایی ، سمبل امید هنگام شیوع کروناویروس ، گفت که وی از قوانین سختگیرانه قرنطینه “توهین شده” است. وی خطاب به مجلس سنا ، اعتراف كرد كه خود محكوم به تعطیلی “ناسالم” است.

تنور مشهور نابینایان در طی کنفرانسی در سنا ایتالیا به پاسخ Coronavirus دولت حمله کرد.

احساس تحقیر و توهین کردم. من حتی اگر مرتکب جرم نشده ام نتوانستم از خانه خارج شوم. “

“من باید اعتراف كنم – و من آن را به صورت علنی در اینجا انجام می دهم – كه من نیز با اراده ممنوعیت را نقض كرده ام [on leaving the house] زیرا درست و سالم به نظر نمی رسید. من در سن خاصی هستم و به نور خورشید و ویتامین D احتیاج دارم. “ خواننده گفت.

بوچلی ، 61 ساله ، به خبرنگاران گفت که وی بوده است “ابراز تردید در مورد جدی بودن این بیماری به اصطلاح همه گیر.”

“من افراد زیادی را می شناسم ، اما هیچ یک از آنها به مراقبت های ویژه پایان نیافته اند. پس این همه حس گرانش برای چه بود؟” او درخواست کرد. به نظر می رسید که خواننده با گفتن این که باید ، مردم را تشویق به معاشرت در میان این شیوع می کند “حرکت کن ، با هم آشنا شویم.”
همچنین در rt.com
بیش از 4 میلیون مورد Covid-19 در ایالات متحده ، افزایش 1 میلیون در دو هفته – رویترز رویترزاظهارات بوچلی انتقادات را به صورت آنلاین جلب کرد زیرا کاربران خاطرنشان کردند که ایتالیا در بین کشورهای آسیب دیده جهان با بیش از 35000 کشته شدن Covid-19 قرار دارد. رپد محبوب فدز نوشت که او مانده است “بی حرف“به قول بوچلی ، و عکسی از دوستش را که گفته است به دلیل پیوند کرون تحت عمل پیوند ریه قرار گرفته است ، توییت کرد.

به دنبال واکنش شدید ، ستاره اپرا استدلال کرد که سخنرانی وی در مجلس سنا بوده است “سوء تفاهم شد.” بوچلی اتهامات داشتن Covid-19 را رد کرد “انکار” او می گوید بنیاد خودش کمک به بیماران کروناویروس می کند. “من منکر نیستم ، من خوش بین هستم ،” او گفت.

اخبار مرتبط  جمهوری آذربایجان می گوید 2 سرباز این کشور در درگیری مرزی با سربازان ارمنی کشته شده اند و ترس از تشدید جدید را ایجاد می کنند - RT World News

هنگامی که او در آوریل در داخل کلیسای جامع خالی در میلان اجرا شد ، خود بوچلی به سمبل امید و اتحاد تبدیل شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=huTUOek4LgU

در ماه مارس ، ایتالیا اولین کشوری در اروپا شد که قوانین سختگیرانه قرنطینه را وضع کرد. این ویروس به منطقه لمباردی شمالی برخورد کرد و سریعاً بیمارستانهای محلی را تحت الشعاع خود قرار داد و به سرعت در سرتاسر کشور گسترش یافت و دولت را وادار کرد تا در همان ماه اعلام کرد که یک تعطیلی در سراسر کشور اعلام کند.

با بهبود اوضاع ، دولت از ماه مه بسیاری از محدودیت ها را برداشته یا آرام کرده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *