آژانس بهداشت عمومی هشدار می دهد که “سهل انگاری” در موارد Covid-19 در آلمان رانندگی می کند – RT World News

یک مقام پیشرو در زمینه بهداشت آلمان در حال ترغیب مردم به مسئولیت پذیری بیشتر است ، زیرا افزایش شدید در موارد جدید کووید 19 باعث “نگرانی جدی” می شود.

تعداد پرونده های جدید روز سه‌شنبه در مقایسه با 24 ساعت گذشته تقریبا دو برابر شده است. لوتار ویلر ، رئیس مؤسسه روبرت كوچ آلمان (RKI) ، از افزایش پرونده های Covid-19 در آن كشور نگران است و مردم را به دلیل از بین بردن نظم و انضباط در هنگام مسافت اجتماعی و سایر اقدامات محافظت كننده سرزنش می كند.

در آلمان این مسئله به ما مربوط می شود که چگونه همه گیر توسعه پیدا می کند ،ویلر اعتراف کرد. او معتقد است كه رفتار آرامش بخش مردم در خانه ، خارج از منزل و محل كار به آخرين پيشرفت كمك كرده است.

ظهور مربوط به این واقعیت است که ما سهل انگار شده ایم.

ویلر از مردم خواست که اگر نتوانند فاصله اجتماعی 1.5 متری را حفظ کنند ، حتی در خارج از خانه ماسک بپوشند. وزیر بهداشت آلمان روز دوشنبه به عنوان بخشی از تلاش های ضد کووید ، برنامه هایی را برای انجام آزمایش کورو برای افرادی که از مناطق پرخطر بازگردند ، اجباری کرد.

اخبار مرتبط  سازمان ملل می گوید ایالات متحده باید صدای معترضان جورج فلوید را بشنود و از "راس سازه" آن خلاص شود - RT World News
همچنین در rt.com
آلمان به شهروندان توصیه می کند از سفر به کاتالونیا ، دیگر مناطق ویروس زده اسپانیا استفاده کنندآلمان تاکنون 206242 مورد و 9122 مورد مرگ را ثبت کرده است که این تعداد از بسیاری از کشورهای اروپایی پایین تر است. اما سنبله اخیر نگرانی هایی را ایجاد می کند.

در روز سه شنبه ، 633 عفونت جدید نسبت به 340 روز دوشنبه ثبت شده است. در هفته های گذشته ، روند کاملاً مسطح بود و تعداد آنها در هر روز حدود 500 مورد در هر روز و حتی گاهی کمتر بود. بیش از 60 درصد موارد جدید در نوردراین-وستفالن ، بایرن و بادن-وورتمبرگ گزارش شده است.

هفته گذشته ، افزایش موارد کروناویروس در اسپانیا گزارش شده است. روز سه شنبه ، وزارت خارجه فدرال آلمان به تعطیلات توصیه كرد كه به سه منطقه با بیشترین آسیب دیدگی آن كشور سفر نكنند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *