آیا او گفت: “عیسی توك”؟ کانی وست از برنامه “دید” برای برنامه ویدیویی “تحت نظارت مسیحیان” استفاده می کند و نامزد مسابقه را آغاز می کند – RT World News

كانی وست از دیدگاه خود برای یك جایگزین مسیحی برای برنامه ویدیویی محبوب TikTok پرده برداری كرده و از پروردگار خود خواسته است تا در حالی كه شهروندان با الهام از ایده های خود استفاده می كنند در واقعیت تبدیل شود “عیسی توك”.

“فقط یک دید به من رسید … عیسی توک ،” رپر روز دوشنبه توئیت کرد. “من با دخترم TikTok را تماشا می کردم و به عنوان یک پدر مسیحی از مطالب زیادی ناراحت شدم اما کاملاً عاشق فناوری بودم.”

ما دعا می کنیم که بتوانیم با Tik Tok همکاری کنیم تا یک نسخه تحت نظارت مسیحی را تهیه کنیم که برای کودکان خردسال و جهان احساس امنیت می کند. به نام عیسی آمین.

طرح پیشنهادی بینایی ، تبدیل های فوری پیدا کرد و موجی از پیشنهادات برای محتوای مسیحی را ارائه داد که ممکن است این پلتفرم جدید – برخی از آنها شاید به اندازه کودک دوستانه و سرگرم کننده در ذهن نباشد.

اخبار مرتبط  ایالات متحده رسما درخواست "عطف بازگشت" از تحریم های سازمان ملل علیه ایران ، حتی اگر از توافق هسته ای خارج شود - RT World News

خود آلفا و امگا – یا حداقل یک حساب تقلیدی تحت نام او – نیز بر روی این ایده مثبت عمل کردند ، در حالی که دیگران تئوریزه کردند که فیلم TikTok چه چیزی می تواند Kanye را ترک کند “مختل.”

در حالی که بسیاری از این پیشنهاد خوشحال بودند ، برخی از شهروندان معتقد بودند که نام ناخوشایند هنوز هم می تواند از برخی کارها استفاده کند ، و چندین ایده جایگزین ارائه می دهد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *