آیا این زندگی واقعی است؟ دانشگاه برتر فناوری اطلاعات هند میزبان مراسم تجمع در فضای 3D VIRTUAL – RT World News

انستیتوی فناوری هند بمبئی با ایجاد آواتارهای سه بعدی منحصر به فرد برای بیش از 2،000 دانش آموز خود به دلیل جمع آوری محدودیت هایی که در میان همه گیری های کوروی ویروس اعمال شده است ، در یک محیط مجازی مراسم تشریفات برگزار کرد.

IIT Bombay ، یکی از دانشگاه های برتر فنی هند ، دانش آموختگان مجازی خود را روز یکشنبه اعزام کرد. آواتار دانش آموزان پس از قدم زدن در یک محیط سه بعدی که به نظر می رسد مانند یک مرحله ، دیپلم و مدال خود را دریافت کردند.

دانکن هالدان ، دانشگاه پرینستون ، برنده مشترک جوایز نوبل 2016 ، میهمان ارشد دعوت شده در این مراسم بود و همچنین توسط یک مدل رایانه ای نیز به نمایش درآمد.

با قضاوت از واکنش های دانش آموختگان ، به نظر نمی رسد محدودیت های Covid-19 لحظه ای را برای آنها به ارمغان آورده است. برخی از دانشجویان حتی به آواتارهای سه بعدی ساده خود نیز اشاره می کردند “سرد.”

“هند آماده است تا ادعای خود را به عنوان یكی از قطب های بزرگ نوآوری در جهان درآورد ،”گفت: میهمان افتخاری دیگر ، سرمایه گذار آمریکایی استفان A. شوارتزمن.

اخبار مرتبط  رئیس جمهور لبنان ، سفیر در آلمان ، مستعفا ادیب را به عنوان نخست وزیر جدید منصوب کرد - RT World News

این مراسم بیش از یک انیمیشن صرف از روند فارغ التحصیلی طراحی شده است. IIT بمبئی عملاً دانش آموزان را با دوستان و والدین خود در ارتباط قرار می داد و گروه های کوچکی از خوابگاه ها ترتیب می داد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *