آیا به نظر شما یکسان هستند؟ NBC برای عکس از بازیگر KEVIN HART در مورد داستان درباره ورزشکار USAIN BOLT بو داده – RT World News

بازیگر هالیوود کوین هارت و اسپرینتر جامائیکیایی ، اوسین بولت چیزی شبیه به هم نیستند ، بنابراین وقتی عکس عکسی از یک نفر در یک صدای جیر جیر در NBC News منتشر شد ، درباره دیگری تست مثبت Covid-19 می توانید شوک و سرگرمی را تصور کنید.

NBC با عجله برای شكست این كه هفته گذشته بولت 34 ساله پس از تولد بدون نقاب از ماسك ، تست مثبت كرده بود ، به جای آن عكس بازیگر 41 ساله را به جای آن منتشر كرد.

غافه بصری ، واکنش های سریع و بی رحمانه ای را از سوی مردم برانگیخت ، که تعجب می کردند که آیا بولت خیلی سریع برای عکسها است – یا شگفت زده شد که چگونه 6’5 “(1.95 متر) جامائیکایی می تواند خیلی کوتاهتر اشتباه شود (5’4”) ، یا 1.62 میلیون) بازیگر آمریکایی.

برخی حتی شبکه را متهم به بودن بودن کردند “کاملاً نژادپرستانه” زیرا تنها چیزی که بولت و هارت مشترک دارند رنگ پوست آنها است.

اخبار مرتبط  پرونده مشکوک پلاسم BUBONIC در کشور ، چند روز پس از شیوع مغول ثبت شده است - RT World News

NBC در تصحیحی که در مقاله ارائه شده است تقریباً سه ساعت پس از انتشار ، اصرار داشت که الف “مشکل فنی” باعث شد عکس هارت در توییت ها ظاهر شود و هنگام بارگذاری عکسی از بولت ثابت شد.

به نظر می رسد که داستان شکستن اصلی ممکن است دارای یک عکس روی جلد نبود ، بنابراین توییتر در عوض عکس هارت را از داستان مربوط به inset تنظیم کرد. این بازیگر در اوایل روز فاش شد که او نیز با کووید-19 دورهمی داشته است.

بولت ، قهرمان رکورددار جهانی و برنده هشت مدال طلای المپیک ، گفت که هیچ علامتی را تجربه نمی کند و در خانه خود در جامائیکا خود قرنطینه می کند. “فقط برای ایمن بودن”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *