‘آیا می خواهید من دیگر کار نکنم؟’ در حالی که به رستوران های پاریس منع رفت و آمد جدید دستور داده شده است ، شهروندان عصبانی اعتراض در خیابان را برگزار می کنند – RT World News

بیش از صد معترض به خیابان های پاریس آمدند و از تحریم جدید منع رفت و آمد جدید که توسط رئیس جمهور مکرون برای جلوگیری از گسترش Covid-19 ارائه شد ، تقلید کردند. کارکنان رستوران از محدودیت ها به دلیل حمایت مشتریان از تجمع شکایت کردند.

افرادی که شراره حمل می کنند و شعار می دهند “آزادی!” روز شنبه با محکوم کردن محدودیت های اخیر اعمال شده توسط دولت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در خیابان های پاریس راهپیمایی کرد.

“من در تجارت مواد غذایی کار می کنم ، آیا می خواهید من دیگر کار نکنم؟” مردی که از اعتراض حمایت می کرد به آژانس ویدیویی Ruptly گفت. “من امیدوارم که دولت این اقدامات مضحک را که مردم را در خیابان ها قرار می دهد ، متوقف کند.”

“ساعت 9 شب است ، اما به نظر می رسد ساعت 1 صبح است” یک پیشخدمت محلی با شروع اولین قانون منع رفت و آمد به Le Figaro گفت. “ما سازگار خواهیم شد ، اما این یک ضرر بزرگ است ، عصر [hours] برای ما مهم هستند. “

ویدئو منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که مشتریان رستوران در حال تشویق معترضین هستند.

رئیس جمهور امانوئل مکرون چهار هفته منع رفت و آمد شبانه را در پایتخت وضع کرد که از روز شنبه آغاز شد. بیرون رفتن ساکنان از ساعت 9 شب تا 6 صبح ممنوع است ، این به این معنی است که کافه ها ، بارها و رستوران های شاخص پاریسی باید زود بسته شوند. مقررات منع رفت و آمد مشابه در چندین شهر مهم دیگر از جمله لیون ، لیل ، تولوز و مارسی برقرار شد.

اخبار مرتبط  ایران می گوید که در زیر سواحل خلیج فارس - "CITIES MISSILE" زیرزمینی ساخته شده است - RT World News

ماکرون استدلال کرد که قانون منع رفت و آمد به این کشور کمک خواهد کرد “برای گسترش ویروس ترمز کنید.”

فرانسه از ماه مه به تدریج اقدامات قفل را آرام می کرد ، زیرا وضعیت Covid-19 بهتر می شد. با این حال ، میزان عفونت در ماه های اخیر دوباره افزایش یافته است ، و مقامات را وادار به شروع برخی محدودیت ها کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *