“آیا کلمه” زن “دیگر وجود ندارد؟” Pantone رنگ جدیدی را برای احترام به “افرادی که قاعدگی دارند” نشان می دهد – RT World News

شرکت تطبیق رنگ Pantone سایه جدید قرمز را با هدف جسارت بخشیدن به “افرادی که قاعدگی دارند” راه اندازی کرده است. اما ژست بیدار به “آن زمان از ماه” باعث شد برخی از زنان قرمز ببینند.

‘Period’ سایه ای پررنگ از قرمز است که روز سه شنبه توسط Pantone رونمایی شد. پالت رنگ این شرکت قبلاً در صنعت طراحی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و این جدیدترین مورد همکاری شرکت و Intimina ، یک شرکت سوئدی است که لیوان های قاعدگی را می فروشد.

“این دوره به افرادی که قاعدگی دارند جسارت می بخشد تا از آنچه هستند افتخار کنند.” یک حاشیه از Pantone را در اینستاگرام می خواند. “از همه ، فارغ از جنسیت ، بخواهیم احساس راحتی كنند كه خود به خود و صریح در مورد این عملكرد بدنی طبیعی و طبیعی صحبت كنند.”

اصطلاحات خنثی جنسیتی Pantone به معنای واقعی کلمه هیچ کس را تحت تأثیر قرار نداد و برخی از فمینیست ها را خشمگین کرد ، آنها با استفاده از توییتر به شرکت یادآوری کردند که فقط یک جنسیت قاعدگی دارد.

“” افرادی که قاعدگی دارند ، “احساس می کنند” به آنچه هستند افتخار می کنند “ یکی نوشت. “آنها دقیقاً چه کسانی هستند؟ اگر آنها حتی لیاقت یک اسم را ندارند ، شک دارم این گلدان رنگ باعث شود آنها احساس غرور کنند. “

رنگ جدید پنتون تنها یک نمونه از جنگهای آشکار تیپ بیدار با جنسهای زیباتر است. اوایل تابستان ، CNN وقتی از این اصطلاح استفاده می کرد ، بصورت آنلاین مورد تمسخر قرار گرفت “افراد با دهانه رحم” هنگام گزارش توصیه های جدید مراقبت های بهداشتی از انجمن سرطان آمریکا. در همان روز ، نویسنده “هری پاتر” جی کی رولینگ نیز هنگامی که یک داستان مراقبت های بهداشتی را که از کلمات استفاده می کرد انتقاد کرد ، اوباش بیدار را خشمگین کرد “افرادی که قاعدگی دارند” در عنوان خود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  گزارش هایی از وضعیت HOSTAGE در دفتر شرکت بازی های ویدیویی Ubisoft در مونترال - اخبار جهانی RT

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *