آیا BoJo عنوان “ساختن بهتر” را از BIDEN به سرقت برد؟ جستجوگران واقعیت می توانند آرام شوند ، زیرا هر دو شعار قدیمی سازمان ملل از ژاپن را تکرار می کنند – RT World News

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون قول داد که “با ساخت یک برنامه آموزشی جدید ،” بهتر بازسازی شود “، که پیشنهادات وی را در مورد نامزد جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار داد. اما آیا هر دو آن را از جای دیگری دزدی ادبی کرده اند؟

روز سه شنبه جانسون در سخنرانی در کالج اکستر در دوون ، چیزی به نام ضمانت مهارت های مادام العمر را ارائه داد که باید به انگلیسی ها کمک کند “آموزش و آموزش مجدد – در هر مرحله از زندگی آنها” و انگلستان را فعال کنید “نه فقط برای عبور از این بحران ، بلکه برای بازگشت قوی تر ، و بازسازی بهتر.”

اگر این عبارت برای روزنامه نگاران سیاسی تا حدودی آشنا به نظر می رسید ، به این دلیل است که جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در ایالات متحده ، از آن به عنوان عنوان برنامه اقتصادی خود که اوایل ژوئیه رونمایی شد ، استفاده کرد.

با توجه به اینکه بایدن در سال 1988 با ادعای دزدی ادبی توسط سیاستمدار انگلیسی نیل کینوک ، که در آن زمان نامزدی وی را اژدر کرد ، ممکن است روند بازی عادلانه باشد. با این حال ، هیچ نشانه ای وجود ندارد که جانسون این شعار را از بایدن پاک کند.

بلکه ممکن است هر دو سیاستمدار (یا نویسندگان سخنرانان آنها) آن را از چیزی بنام چارچوب Sendai برای کاهش خطر بلایا که در مارس 2015 در یک کنفرانس سازمان ملل در ژاپن تصویب شد ، خارج کنند.

اخبار مرتبط  پزشکان در حالی که ویروس کشنده ناشی از کنش دوباره در چین ظهور کرده است ، هشدار می دهند و تاکنون 7 نفر را کشته اند - RT World News

هیئت ژاپنی پیشنهاد داد “ساخت بهتر” به عنوان یک مفهوم در فصل 7 کتاب آنها در کنفرانس سندای ارائه دادند. سرانجام در چارچوب قرار گرفت و توسط مجمع عمومی سازمان ملل تأیید شد.

به طور خلاصه ، ایده این است که زیرساخت ها ، فرهنگ و محیط زیست محلی را به همان چیزی که قبل از فاجعه طبیعی بود و باعث ایجاد اختلال در آنها شده ، برگردانیم و فقط مقاومت آنها را بیشتر کند.

شینزو آبه ، نخست وزیر وقت ژاپن ، این مفهوم را چنین توضیح داد “عقل سلیم برای مردم ژاپن ، ناشی از تجارب تاریخی ما در بهبودی از فاجعه و آماده سازی برای آینده ،” و چیزی شده است “بخش مهمی از فرهنگ ژاپن.”
همچنین در rt.com
وست مینستر با افزایش نارضایتی از محدودیت ها روبرو می شود زیرا قفل شدیدتر برای کاهش سرعت موج دوم ویروس حتی بیشتر می شودبه نظر می رسد بایدن و جانسون بیش از این مفهوم از گزش صدا استقبال کرده اند ، با توجه به اینکه آسیب اقتصادی و اجتماعی ناشی از بیماری همه گیر Covid-19 ناشی از خود نبوده است ، بلکه واکنش سیاسی به آن در قالب قفل قفل بوده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *