آیت الله هنوز هم می تواند توییت کند؟ طرفداران ترامپ به رهبر ایران اشاره می کنند … درست همانطور که او با سیستم عامل نیز به مشکل برمی خورد – اخبار جهانی RT

با ابراز تاسف از ممنوعیت توئیتر دونالد ترامپ ، بسیاری از طرفداران رئیس جمهور آمریکا و دیگر طرفداران آزادی بیان با انگشت به پیام رهبر آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران ، این سکوی را متهم به دو استاندارد می کنند.

رئیس جمهور آمریکا روز جمعه برای همیشه از سایت رسانه های اجتماعی غافل شد ، زیرا توییتر پس از ماجرای کاپیتول هیل پاکسازی گسترده ای را آغاز کرد.

این پلتفرم اعلام کرد تصمیم گرفت حساب ترامپ را قفل کند “به دلیل خطر تحریک بیشتر خشونت” در حالی که بسیاری از هواداران وی ، از جمله شخصیت های برجسته ای مانند مشاور سابق امنیت ملی ، ژنرال مایکل فلین و وکیل سیدنی پاول ، را بدون هیچ گونه استدلال رسمی مسدود کرده است.

این تصفیه باعث ایجاد موج جدیدی از اتهامات علیه توییتر مبنی بر التزام به استاندارد های دوگانه شده است. بسیاری از منتقدان برای اثبات نظر خود ، آیت الله علی خامنه ای ، رهبر معظم کشور ، لشکر انتخاب ایالات متحده – و ترامپ – ایران را انتخاب کردند.

بسیاری استدلال می کردند که سخنان خامنه ای کاملاً در این متن جا می گیرد “تحریک خشونت” به بهانه ، متهم كردن آیت الله به تهدیدهای مكرر آمریكا و اسرائیل در این سكو.

حتی برخی از آنها به زحمت می توانستند چند نمونه از سخنان گفته شده را كاوش كنند ، كه به اعتقاد آنها این عمل به اندازه کافی توهین آمیز است تا خامنه ای را به دردسر بیندازد.

اخبار مرتبط  WATCH نجات حیوانات جسورانه در هند - RT World News

از قضا ، با ادامه انگشت نگاری ، خامنه ای با این سیستم عامل مشکل پیدا کرد – نه به خاطر ضدآمریکایی بودن و ضد اسرائیلی بودن ، بلکه به دلیل غرق شدن در موضوع خائنانه و بسیار متفکرانه ویروس کرونا.

پیام های خامنه ای مبنی بر ممنوعیت واکسن های ساخت آمریکا و انگلیس توسط ایران – عصاره ای از سخنرانی های تلویزیونی وی – یک شبه از چندین حساب رسمی وی که به زبان های مختلف اجرا می شود حذف شده است.

“واردات واکسن های ساخته شده در ایالات متحده یا انگلستان ممنوع است. آنها کاملا غیرقابل اعتماد هستند. بعید نیست که آنها بخواهند ملتهای دیگر را آلوده کنند ، “ گفته می شود پیام خامنه ای اکنون حذف شده در حساب انگلیسی زبان وی خوانده شده است. “با توجه به تجربه ما با منابع خون آلوده به HIV فرانسه ، واکسن های فرانسه نیز قابل اعتماد نیستند.”
همچنین در rt.com
حمله مجدد توییتر: توییت های رهبر معظم ایران درباره واکسن های “غیرقابل اعتماد” انگلیس و آمریکا حذف شدادعای او در مورد توطئه به “آلوده” سایر ملل ظاهراً حمله به توییتر به خامنه ای را آغاز کرده اند ، زیرا چنین بیانیه ای برخلاف قوانین اخیراً به روز شده این پلتفرم است. توییتر امکان زیر سوال بردن روایت ویروس کرونا و اثر بخشی واکسن ها ، یعنی ارسال پیام را به شدت محدود کرده است “برای ایجاد آسیب یا کنترل عمدی جمعیت مورد استفاده قرار می گرفت ، از جمله اظهاراتی در مورد واکسن هایی که توطئه ای عمدی را فرا می گیرند.” ناقضان این قانون حساب های خود را قفل می کنند تا زمانی که پیام متخلف را بردارند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *