اتحادیه اروپا از “پیروزی” بایدن استقبال می کند ، اما می گوید بحث در مورد همکاری خیلی زود است – RT World News

اتحادیه اروپا با احتیاط از آنچه انتخابات “پیروزی” جو بایدن نامید استقبال کرده است. این بلوک افزود ، هنوز هرگونه همکاری در مورد همکاری زودتر از زمان آغاز به کار وی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

اتحادیه اروپا حمایت ضمنی خود را از آنچه توصیف کرده ابراز داشته است “پیروزی در انتخاب جو بایدن” در حالی که متوقف شد و رسماً به او برنده پیش بینی تبریک گفت. با این وجود به نظر می رسد هیچ عجله ای برای اظهارنظر در مورد برنامه های آینده در زمینه همکاری با متحدان خود در آن سوی حوض ندارد ، تا زمانی که حداقل برنده فرض شده روی کار بیاید.




همچنین در rt.com
مرکل گفت که اتحادیه اروپا و ایالات متحده باید همزمان با هم به بیدن تبریک بگویند



“من فکر می کنم ما باید همه کارها را یک به یک برداریم ،” اریک مامر ، سخنگوی کمیسیون اروپا ، در جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت. یک “در دست اقدام” روند در ایالات متحده اتحادیه را به سمت “استقبال” وی گفت که موفقیت بایدن ، افزود که تحولات در آمریکا هنوز در یک حد است “خیلی خیلی زود” صحنه.

“اتحادیه اروپا منتظر است رئیس جمهور جدید منتخب قبل از شروع اظهار نظر در مورد آنچه که این امر به معنای روابط ما است ، روی کار آید.” مامر گفت.

پیش از این ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان بار دیگر پیروزی پیش بینی شده نامزد دموکرات را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که اکنون برلین و واشنگتن برپا باشند “کنار هم” در مورد طیف وسیعی از موضوعات ، از بیماری همه گیر ویروس گرفته تا تغییرات آب و هوایی. وی همچنین روابط فرا اقیانوس اطلس را نامید “یک گنج” و خواستار همکاری بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده تحت نظر بایدن شد.

اخبار مرتبط  2 افسر پلیس در کشمیر پس از حمله ستیزه جویان به کاروان پیش از روز استقلال هند کشته شد - RT World News

مرکل تنها رهبر نیست که بایدن را زود هنگام به تبریک می گوید ، زیرا در این لیست همچنین شامل امانوئل مکرون فرانسوی و بوریس جانسون انگلیس و همچنین برخی دیگر از سیاستمداران برجسته از اروپا و فراتر از آن است.




همچنین در rt.com
رهبران اروپایی پس از اعلام پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، جو بایدن را تبریک می گویند



رهبران دیگر جهان مانند ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و شی جین پینگ چین گفتند که تا تمام تشریفات تشریفات را تبریک بگویند.

به نظر می رسد که پیروزی بایدن هنوز نه رسمی و نه کاملاً مطمئن باشد. دانشکده انتخابات هنوز نتایج رسمی انتخابات را در ماه دسامبر به کنگره ارائه نمی دهد. رئیس جمهور دونالد ترامپ ، که تاکنون رد شکست خود را رد کرده است ، قصد دارد نتایج رأی گیری را به دیوان عالی کشور اعتراض کند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *