اتحادیه اروپا برای سرکوب “ایدئولوژی نفرت” بدن “آموزش امام” را در سراسر اروپا مورد توجه قرار می دهد – RT World News

چارلز میشل ، رئیس شورای اروپا ، خواستار یک سرکوب جدید برای بزرگداشت تروریسم به صورت آنلاین نیز شد ، بروکسل نیاز به ایجاد یک موسسه جدید برای آموزش امامان و جلوگیری از گسترش افراط گرایی اسلامی در سراسر اروپا دارد.

“برای مبارزه با ایدئولوژی نفرت ، ما باید در اسرع وقت یک م Europeanسسه اروپایی برای آموزش امامان در اروپا ایجاد کنیم.” میشل ، رئیس شورای 27 رئیس دولت اتحادیه اروپا ، روز دوشنبه در توییتر گفت.

وی در پی حمله تروریستی 2 نوامبر که یک جهادی را قبل از تیراندازی توسط پلیس چهار نفر را کشت ، در حال دیدار از وین بود.

میشل جزئیات آنچه را که او خوانده بود ، فاش نکرد “پیشنهاد مشخص” اما گفت که “چندین پیشنهاد روی میز است” در حال حاضر ، اضافه کرد که او امیدوار است چیزی تصویب شود “تا پایان سال”

رئیس شورای اروپا همچنین گفت: کسانی که پیام های تسبیح کننده تروریسم را در اینترنت منتشر می کنند ، نباید این کار را بدون مجازات انجام دهند و هرگونه محتوایی باید سریعاً حذف شود.

مهاجم وین با دولت اسلامی (داعش ، داعش سابق) بیعت کرده و حمله خود را به اینستاگرام اعلام کرده بود.
همچنین در rt.com
قانون گذاران نسبت به “نظارت بیشتر” هشدار می دهند زیرا دولت های اتحادیه اروپا به دنبال دسترسی به پیام های رمزگذاری شده پس از حملات اسلام گرایان هستنداخبار مرتبط  خانواده جورج فلوید ، گروههای فعال خواستار تحقیقات سازمان ملل در مورد خشونت پلیس آمریكا "بحران" و "نقض حقوق بشر" - RT World News

گزارش های قبلی حاکی از آن بود که دولت های اتحادیه اروپا به دنبال موج حملات تروریستی اخیر در فرانسه و اتریش به دنبال دسترسی به پیام های رمزگذاری شده هستند. با این وجود این ابتکار عمل باعث نگرانی از نظارت بیشتر دولت بر افراد قانون مدار و همچنین نگرانی در مورد ایجاد درهای پشتی احتمالی برای هکرها و سرویس های اطلاعاتی شد که پس از آن می توانند به ارتباطات خصوصی دسترسی پیدا کنند.

میشل اظهارات خود را هنگام بازدید از پایتخت اتریش با هدف نشان دادن همبستگی با مردم اتریش و صدراعظم سباستین کورز ، که توسط رئیس شورای اروپا به دلیل پاسخ خود به آنچه که وی خوانده بود ، تحسین کرد. “یک وضعیت بسیار دشوار.”

“حملات تروریستی با هدف از بین بردن زندگی ها … بلکه تضعیف ارزش های پروژه اروپایی انجام می شود” میشل گفت. “اما ما تسلیم نخواهیم شد.”

مهاجم کوجیتم فجزولای ، 20 ساله ، یک آلبانیایی تبار اهل مقدونیه شمالی شناخته شد که با ثبت نام در برنامه “ریشه کن کردن” دولت ، مقامات را در مورد هوادار تروریست فریب داده بود.
همچنین در rt.com
“پایان تحمل سوers تفاهم”: Kurz اتریش دو برابر عهد خود را برای مبارزه با “اسلام سیاسی” در پی حمله وینفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *