اتحادیه اروپا خرید 20000+ دوز Remdesivir از ایالات متحده را به دلیل اتمام داروی ضد کووید در کشورها تضمین می کند – RT World News

پس از آنکه کشورهای سراسر اروپا کمبود داروی مهم ضد ویروسی را گزارش کردند ، بروکسل یک دسته دیگر از Remdesivir – که برای درمان هزاران بیمار Covid-19 کافی است – از شرکت داروسازی Gilead ایالات متحده خریداری خواهد کرد.

Gilead با معامله جدیدی که با کمیسیون اروپا منعقد شده است ، حدود 20،300 دوز اضافی برای درمان حدود 3400 بیمار به اتحادیه اروپا ارسال می کند. هزینه عرضه جدید که علاوه بر 30000 دوزی است که در ماه جولای خریداری شده است ، 7 میلیون یورو (8.2 میلیون دلار) هزینه خواهد داشت.

Remdesivir یکی از معدود داروهایی است که برای درمان عفونت ویروس کرونا در اروپا تأیید شده است. اگرچه Covid-19 به این ترتیب درمان نمی کند ، اما به نظر می رسد این دارو در کمک به بیماران برای بهبود سریعتر و گذراندن زمان کمتر در بیمارستان کارآمد است.

برخلاف دگزامتازون ، داروی استروئیدی که به طور گسترده در دسترس و ارزان است و در درمان Covid-19 نیز استفاده می شود ، Remdesivir توسط قانون ثبت اختراع ایالات متحده محافظت می شود ، به این معنی که هیچ تولید کننده دیگری نمی تواند آن را بدون اجازه Gilead تولید کند.

اخبار مرتبط  Guardian در مورد اینکه چرا تصرف هوش مصنوعی به روشی که توسط ربات نوشته شده است اتفاق نمی افتد ، صحبت می کند اما سران فنی پشت این نیرنگ بوی یک انسان را می گیرند - RT World News
همچنین در rt.com
Remdesivir امید همه را برمی انگیزد ، اما آیا زود است که طعمه اعتیاد به مواد مخدر شوید؟این در حالی منتشر می شود که پزشکان در سراسر اروپا زنگ خطر را برای کاهش ذخایر داروی ساخت آمریکا به صدا درآورده اند. مقامات بهداشتی در هلند ، لهستان و اسپانیا به رویترز گفتند که برخی از بیمارستانهای آنها آخرین دوزهای دیگر Remdesivir را ندارند ، در حالی که در انگلستان ، از NHS خواسته شده است که دارو را سهمیه بندی کند و فقط به بیمارانی که از ویروس کرونا رنج می برند ، بدهد ذات الریه مرتبط

Gilead اخیراً قول داده است تا تولید Remdesivir – که با نام تجاری Veklury به فروش می رسد – را افزایش دهد تا بتواند تقاضای جهانی در حال افزایش را به دلیل Covid-19 برآورده کند. چندین کشور از جمله هند ، پاکستان و مصر با توافق نامه های صدور مجوز با شرکت آمریکایی ، تولید داروهای ژنتیکی Remdesivir را برای پوشش سفارشات کشورهای در حال توسعه آغاز کردند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *