اتحادیه اروپا در میان گفتگوهای BioNTech و Pfizer 200 میلیون واکسن کرونا ویروس بیشتر ذخیره می کند – RT World News

کمیسیون اروپا می گوید که مذاکرات اولیه را با BioNTech آلمان و Pfizer مستقر در ایالات متحده به منظور ذخیره 200 میلیون دوز واکسن پیش بینی شده خود علیه Covid-19 به پایان رسانده است ، با گزینه خرید 100 میلیون دلار دیگر.

تلاش BioNTech-Pfizer ششمین واکسن بالقوه ای است که کمیسیون با آن توافق کرده است – یا قصد دارد که آن را توافق کند – با خرید Sanofi-GSK ، Johnson & Johnson ، CureVac و Moderna ، مذاکرات تحقیقاتی قبلی را منعقد کرده است.

تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا امکان خرید واکسن حاصل را دارند و همچنین می توانند آن را به کشورهای فقیرتر اهدا کنند و یا به کشورهای دیگر اروپا هدایت شوند.
همچنین در rt.com
داده های دولت نشان می دهد که دو برابر بزرگسالان انگلیس در طی شیوع ویروس کرونا دچار افسردگی شده اندبه گفته این شرکت ها ، انتظار می رود عرضه اتحادیه اروپا توسط سایت های BioNTech در آلمان و سایت تولید Pfizer در بلژیک تولید شود و تحویل آنها تا پایان سال آغاز شود.

آنها در ماه اکتبر به دنبال بررسی نظارتی واکسن احتمالی مشترک خود خواهند بود و در صورت تصویب ، قصد دارند تا پایان سال 2020 حداکثر 100 میلیون دوز در سراسر جهان تهیه کنند. این رقم می تواند تا پایان سال 2021 به 1.3 میلیارد دوز برسد. کمیسیون بزرگترین سفارش اولیه Pfizer و BioNTech تا به امروز است.

اخبار مرتبط  چین اولین مدار زمینی ، زمینی و مریخ نورد مریخ را آغاز کرد که انتظار می رود در ماه فوریه سال آینده به این سیاره برسد - RT World News

ماه گذشته ، کمیسیون با AstraZeneca برای حداقل 300 میلیون دوز واکسن احتمالی خود به توافق اول رسید. روز چهارشنبه ، این دارو ساز اعلام کرد که آزمایش های جهانی واکسن ویروس کرونا را به دلیل بیماری غیرقابل توضیح در یک شرکت کننده به حالت تعلیق درآورده است.

رویترز گزارش داد ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) در واکنش به اقدام AstraZeneca گفت كه ایمنی در آزمایشات بالینی واكسن از اهمیت بالاتری برخوردار است و تعلیق های موقتی غیر معمول نیستند. “ما خوشحالیم که تولیدکنندگان واکسن از سلامت علمی آزمایشات اطمینان می یابند و از رهنمودها و قوانین استاندارد تولید واکسن پیروی می کنند” آژانس بهداشتی سازمان ملل گفت.
همچنین در rt.com
فاوسی می گوید ، ایمنی در درجه اول قرار دارد ، پس از مکث “ناگوار” واکسن AstraZeneca به دلیل واکنش سوverse شرکت کنندگان در انگلیساگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *