اتحادیه اروپا نباید در خاتمه گفتگوهای تجاری با انگلیس “گرفتار شود” اما هیچ معامله ای بهتر از توافق بد نیست – مذاکره کننده ارشد فرانسوی – اخبار جهانی RT

مذاکره کننده ارشد فرانسه گفت که ، علی رغم اوضاع پرتنش ، اتحادیه اروپا نباید در خاتمه گفتگوهای تجاری با انگلیس زودهنگام تحریک شود. وی همچنین از انگلیس خواست تا “استراتژی دیوانه” را در مذاکرات کنار بگذارد.

کلمنت بون ، وزیر امور خارجه فرانسه در امور پارلمان در پاسخ به این س ifال که آیا اتحادیه اروپا باید مذاکرات با لندن را متوقف کند ، پاسخ داد: “در این مرحله ، ما حق داریم که با انگلیس بحث کنیم.”

بون به قانونگذاران گفت كه “برخی از طرف دیگر کانال می توانند سعی کنند ما را به اشتباه سوق دهند.”

سپس آنها خواهند گفت: “این اروپایی ها هستند که معامله نمی خواهند ، ما در انگلیس بهترین تلاش خود را کرده ایم.” ما نباید در دام افتادیم.

وزیر همچنان خوش بین بود که توافق هنوز ممکن است و ممکن است با چکش روبرو شود “در هفته ها مذاکره پیش رو ما است.”

در همان زمان ، بون به رسانه های فرانسوی گفت که سناریوی “بدون معامله” بهتر از این است “یک توافق بد ، که بیش از حد به انگلیس سود می رساند و آنها را بدون رعایت مقررات ما به بازار ما دسترسی می دهد.”

وزیر بیشتر طرف انگلیسی را به دلیل استفاده مورد انتقاد قرار داد “تحریک کننده یا پرخاشگر” تاکتیکهایی که “هرگز کار نکرده اند.” وی روشهای مذاکره انگلستان را با یک مقایسه کرد “استراتژی دیوانه” با هدف ارعاب مخالفان است.
“امیدوارم که متوقف شود زیرا این یک تاکتیک بد است” گفت بون

اخبار مرتبط  هند پس از اظهارات نخست وزیر ترودو در مورد اعتراضات مزرعه ، سفیر کانادا را احضار کرد - RT World News

انگلستان قرار است بازار واحد اروپا و اتحادیه گمرکی اتحادیه اروپا را به طور کامل ترک کند ، مگر اینکه تا 1 ژانویه 2021 در مورد یک توافق تجاری جدید با بروکسل مذاکره کند. مانع اصلی اکنون لایحه بازارهای داخلی است که در حال حاضر در پارلمان انگلیس مورد بحث است.
همچنین در rt.com
مشاور عالی حقوق اسکاتلند در میان آشوب های قانونی Brexit از دولت انگلیس استعفا دادقانون پیشنهادی با هدف تضمین بازار منسجم در مناطق مختلف انگلستان ، از جمله ایرلند شمالی است. این لایحه همچنین به لندن این قدرت را می دهد که برخی از قسمت های توافق نامه خروج سخت خود را که در ماه ژانویه با بروکسل منعقد شد ، نادیده بگیرد. اتحادیه اروپا به شدت به آن اعتراض دارد.

در همین حال ، لندن از نحوه اداره مذاکرات توسط اتحادیه اروپا ابراز نارضایتی کرده است. دیوید فراست ، مذاکره کننده ارشد انگلیس در اوایل این ماه از نیاز انگلیس شکایت کرد “واقع گرایی بیشتری از اتحادیه اروپا در مورد وضعیت ما به عنوان یک کشور مستقل ببینید.” وی گفت اولویت این کشور کنترل مرزهای آن است و دولت نیز این مهم را دارد “به هیچ وجه نمی ترسم” بدون معامله تجاری

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *