اتحادیه اروپا پس از وتو مجارستان و لهستان هنوز به دنبال راه حل برای جلوگیری از توافق بودجه است – RT World News

وزیر اروپا فرانسه گفته است که پس از وتوی مجارستان و لهستان در توافق بودجه 2021-2021 در مورد نگرانی ها در مورد ماده “حاکمیت قانون” ، اتحادیه اروپا به دنبال راه حل برای بن بست بودجه خود است.

کلمنت بون ، وزیر اروپای فرانسه ، روز چهارشنبه گفت “یک راه حل در هفته های آینده پیدا خواهد شد” علیرغم مسائلی که باعث شد دو کشور عضو از بسته مالی 1.8 تریلیون یورویی (2.1 تریلیون دلار) اتحادیه اروپا جلوگیری کنند.

این بودجه شامل یک برنامه بزرگ بهبود اقتصادی Covid-19 است.

اظهارات اطمینان وزیر فرانسوی یک روز پس از اعلام ریاست شورای اتحادیه اروپا در آلمان اعلام شد که اطمینان از دستیابی به راه حلی برای ویکتور اوربان رهبر مجارستان و مخالفت ماتئوش موراویکی نخست وزیر لهستان با ماده ای که دسترسی به پول را به کشورهای عضو احترام می گذارد ، حکم قانون.

اخبار مرتبط  لوكاشنكو از مردم خواست كه در خانه بمانند ، اعتراضات در مورد مداخلات خارجي را مقصر است - RT World News
همچنین در rt.com
نخست وزیر اسلوونی به دلیل مشروط ساختن بودجه اتحادیه اروپا به قانون ، از مجارستان و لهستان حمایت می کندروز چهارشنبه ، جینز یانسا ، نخست وزیر اسلوونی از موضع هوگاری و لهستان حمایت کرد و خواستار بازگشت اتحادیه اروپا به توافق نامه ای بود که در اجلاس ژوئیه انجام شد ، پیش از آنکه قانون حاکمیت قانون شامل شود.

رهبران اتحادیه اروپا قرار است روز پنجشنبه یک کنفرانس ویدئویی برگزار کنند که در ابتدا قرار بود در مورد واکنش بلوک به ویروس کرونا باشد ، اما اکنون انتظار می رود توجه خود را به مسائل برجسته بودجه معطوف کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *