“اتحاد جماهیر شوروی دوم” – Orban مجارستان به برنامه های اتحادیه اروپا برای مشروط کردن دسترسی به وجوه بروکسل دست می یابد – RT World News

نخست وزیر مجارستان طرح اتحادیه اروپا برای دسترسی به بودجه را منوط به حفظ قانون قانون عنوان “سیاه نمایی” عنوان کرده است. وی سپس بروکسل را به اتحاد جماهیر شوروی تشبیه کرد.

ویکتور اوربان ، نخست وزیر مجارستان ، روز جمعه به رادیو دولتی گفت که کشورش نمی تواند برنامه های اتحادیه اروپا را برای پیوند دسترسی به وجوه اروپا با معیارهای حاکمیت قانون بپذیرد.

در 5 نوامبر ، رهبران اروپا توافق کردند که چرخه بودجه هفت ساله بعدی منوط به حاکمیت قانون باشد. به این معنی که اگر بودجه به طور کلی توسط یک کشور عضو پذیرفته شود ، اتحادیه اروپا می تواند بودجه دولتهایی را که به قانون قانون احترام نمی گذارند کاهش دهد.

نخست وزیر گفت که روز پنجشنبه با آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان صحبت کرده و اعتراضات خود را نسبت به این طرح تأیید کرد.
وی به مرکل گفت که اگر این آیین نامه ، که توسط پارلمان اروپا و ریاست جمهوری آلمان ارائه شده است ، تصویب شود ، “پس ما اتحاد جماهیر شوروی را از اتحادیه اروپا خارج کردیم.

این چیزی نیست که ما می خواستیم … ما اتحادیه اروپا را برای داشتن اتحاد جماهیر شوروی دوم ایجاد نکردیم.

اوربان سخنان خود را با بیان اینکه برای اتحاد جماهیر شوروی معمولاً وضع شرایط برای مجازات جمهوری ها و دولت های کمونیستی است ، تکمیل کرد.

در قدیم ، در دنیای کمونیست ، همه این اقدامات ضد شوروی نامیده می شد ، و اکنون آنها می خواهند کشورهای عضو را با اشاره به آن به عنوان فعالیت ضد اروپایی مجازات کنند.

با توقف کوتاه تهدید به وتو در بودجه ، اوربان گفت که پیش نویس پیشنهادها هستند “بدون معیارهای عینی … آنها می خواهند کشورها را بر اساس ایدئولوژیک سیاه نمایی کنند.”

در مخالفت با پیش نویس مقررات اتحادیه اروپا ، ماتئوش موراویکی ، نخست وزیر لهستان ، از مجارستان پشتیبانی می شود.

اخبار مرتبط  New Madeleine McCann مظنون همچنین به DISAPPEARance دختر دیگر مرتبط است - RT World News

روز پنجشنبه ، موراویسکی گفت که به رهبران اتحادیه اروپا نامه نوشته است تا به آنها بگوید لهستان نمی تواند این پیشنهادات را بپذیرد.

“سازوکارهای اختیاری ، مبتنی بر معیارهای خودسرانه و دارای انگیزه های سیاسی ، قابل قبول نیستند زیرا جنبه های اساسی و اساسی قانون اروپا را در نظر نمی گیرند” او در فیس بوک نوشت.
همچنین در rt.com
بودجه جدید اتحادیه اروپا توسط سخنگوی دولت مجارستان به عنوان “طرح Soros” رد شدمذاکرات برای بودجه 2021-2021 هنوز ادامه دارد. بسته کل 1.8 تریلیون یورویی بزرگترین بودجه ای است که از طریق بودجه اتحادیه اروپا تأمین شده است و به دنبال بازسازی اقتصاد اروپا پس از بحران Covid-19 است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *