اتریشی ها در میان افزایش پرونده های Covid-19 با قفل سخت 3 هفته ای روبرو هستند – RT World News

رسانه های محلی با استناد به پیش نویس مصوبه دولت گزارش دادند كه اتریش در شرف تبدیل از محدودیت های خفیف ضد كرونا به قفل كامل سه هفته ای است. این کشور اخیراً شاهد افزایش شدید موارد جدید در روز بوده است.

انتظار می رود این قفل سه شنبه هفته آینده اعمال شود و تا 6 دسامبر ادامه داشته باشد. در حال حاضر ، این کشور یک شبانه روزی را در نظر گرفته است ، که با قفل تمام روز جایگزین خواهد شد. همه “غیر ضروری” تحت محدودیت های جدید به خرده فروشان دستور بسته شدن داده می شود.

این محدودیت ها همچنین بر مدارس ابتدایی که در حال حاضر در سراسر کشور باز هستند تأثیر خواهد گذاشت. مدارس متوسطه قبلاً به تدریس از راه دور روی آورده اند و اکنون امکانات برای دانش آموزان جوان نیز موظف به انجام این کار است.

انتظار می رود سباستین کورز ، صدراعظم اتریش ، جزئیات بیشتری درباره محدودیت های آینده را طی یک کنفرانس مطبوعاتی در همین روز ارائه دهد.
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت آلمان گفت: “خیلی زود” برای گفتن “چراغ قفل” ضد ویروس کرونا.این کشور اخیراً شاهد افزایش شدید موارد ویروس کرونا بوده است. آخرین رکورد در روز جمعه ثبت شد ، زمانی که بیش از 9500 بیمار جدید Covid-19 ثبت شدند. این رقم نه برابر بیشتر از اوج تحمل شده توسط اتریش در طول موج اول همه گیری است.

اخبار مرتبط  WATCH بمب افکن های Tu-160 روسی که توسط جت های ناتو در بازی موش و موش بر روی دریای بالتیک سایه زده شده اند - RT World News

از ابتدای شیوع ، اتریش بیش از 191،000 مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است که بیش از 1600 مورد آن فوت کرده است. در حالی که آمارهای متضررترین کشورها ، از جمله کشورهای اتحادیه اروپا مانند فرانسه و آلمان ، چنین اعدادی را ناچیز می شمارد ، اما تعداد این 8/8 میلیون نفر جمعیت هنوز هم قابل توجه است.
همچنین در rt.com
پرتغال ، اتریش و انگلیس اعلام کردند که در حالی که اروپا به طور فزاینده ای محدودیت های Covid-19 را در میان اعتراضات شدید افزایش می دهد ، قفل قفل شده استدر سطح جهانی ، بر اساس آخرین آمار دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد موارد ویروس کرونا تائید شده از مرز 53 میلیون نفر گذشته است ، در حالی که بیش از 1.3 میلیون نفر در معرض بیماری قرار گرفته اند و بیش از 34 میلیون نفر دیگر بهبود یافته اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *