اتریش ، دانمارک و ایتالیا به طور آزمایشی از قفل شدن کروناویروس بیرون می آیند – RT World News

دولت های اتریش ، دانمارک و ایتالیا همه تلاش خود را برای کاهش محدودیت های بازدارندگی انجام داده اند و به بخش های خاصی از نیروی کار اجازه می دهند که به شیوه ای مبهم به کار خود برگردند و در تلاش برای احیای اقتصادهای آسیب پذیر کشورها باشند.

در 16 مارس ، سباستین كورز صدراعظم اتریش دستور داد كه همه چیز ، به جز سوپرماركت ها و تجهیزات پزشکی ، به امید جلوگیری از شیوع coronavirus مشابه آنچه كه ایتالیا را ویران كرده بود ، تعطیل شود.

این محدودیت ها سرانجام از روز سه شنبه برداشته می شود زیرا فروشگاه های غیر ضروری زیر 400 متر مربع (4300 فوت مربع) مانند فروشگاه های سخت افزاری و مراکز باغ ، بار دیگر درهای خود را باز می کنند. آنها در اول ماه مه توسط مراکز خرید ، آرایشگاه و سایر فروشگاه های بزرگ دنبال می شوند.

رستوران ها و هتل ها زودتر از اواسط ماه مه باز نخواهند شد و رویدادهای عمومی احتمالاً تا اواخر ژوئن در اتریش برگزار نمی شود. با این حال ، با توجه به سهولت این محدودیت ها ، مردم هنوز هم در بیشتر مغازه ها ، سوپر مارکت ها ، داروخانه ها و وسایل حمل و نقل عمومی باید ماسک صورت خود را بپوشند.
همچنین در rt.com
با هشدار رسانه ها از موش های خطرناک WARRING در شهرهای ایالات متحده ، تولید مواد غذایی (انسانی) بی سر و صدا از بسته شدن Covid-19 سقوط می کند“این کار نیست ،” هورا ، تمام شد ، و اکنون ما همچنان به گونه ای ادامه می دهیم که گویی تمام کار تمام شده است “.” پروفسور هانس-پیتر هاتر ، معاون رئیس مرکز بهداشت عمومی در دانشگاه پزشکی وین گفت.

در اوایل ماه آوریل ، حدود 504000 نفر در اتریش بیكار ثبت نام كرده اند ، بنابراین دولت امیدوار است كه اقدامات اولیه خود برای مهار دامنه عفونت اولیه را با بازگشایی زودهنگام اقتصاد انجام دهد.

دانمارک نیز جزو اولین کشورهای اروپایی بود که به تحریم شدید شهروندان خود پرداخت و با این کار از بروز سنبله قابل توجهی در موارد کروناویسی جلوگیری کرد ، برخلاف همسایه خود سوئد که تصمیم به ورود به قفل نگرفت ، با تکیه به جای آن به تئوری گله. مصونیت ایمنی

اخبار مرتبط  وندال ها نقاشی های دیواری را منکر هولوکاست در اثر تاریخی جنگ جهانی دوم در روستای فرانسوی توسط نازی ها قتل عام و سوخته شدند (عکس) - RT World News

در بین جمعیت دانمارک ، حمایت گسترده ای از محاصره اولیه وجود داشت اما اکنون در ظهور اخیراً اعلام شده ، واکنش جدی نشان داده شده است. دانمارک از 15 آوریل قبل از شروع مجدد فعالیت اقتصادی مجدد ، افتتاح فروشگاه های کوچک و فروشگاه های DIY ، سپس پارک ها و فروشگاه های بزرگتر و سپس بازگشایی تدریجی بارها ، هتل ها و رستوران ها ، مراکز مراقبت روزانه و مدارس را 15 آوریل بازگشایی خواهد کرد. از عموم خواسته می شود ماسک بپوشند.

نوری از بازگشت فرزندان این کشور به جهان برای اولین بار در جامعه دانمارک مورد توجه بسیاری قرار نگرفته است ، برخی از آنها گروه فیس بوک را تأسیس کرده اند ، “Mit barn skal ikke være forsøgskanin for covid-19” – تقریباً به عنوان ترجمه شده است “فرزند من خوکچه هندی برای Covid-19 نیست” – که در حال حاضر دارای بیش از 39،000 عضو است.
همچنین در rt.com
اسپانیا در میان بحث و جدال شدید و ترس از موج جدیدی از موارد کووید -19 ، کارگران غیر ضروری را محکوم کرددانمارک ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر را ادامه خواهد داد در حالی که کافه ها ، رستوران ها ، سالن های ورزشی و آرایشگاه ها حداقل تا 10 ماه مه بسته خواهند بود.

ایتالیا که هفته ها به سرقت می برد ، زیرا تعداد کشته های Covid-19 در این کشور افزایش یافته و موارد غیرقابل افزایش را افزایش می دهد ، کتابخانه ها ، فروشگاه های پوشاک کودکان و لباسشویی را بازگشایی کرد ، در آنچه جوزپه کونته نخست وزیر گفت. “یک تصمیم دشوار اما ضروری.”

در همین حال ، اسپانیا روز دوشنبه برخی از محدودیت های قفل قفل را برداشته و به کارمندان بخش توزیع مواد غذایی ، ارتباطات ، سرویس های بهداشتی و سایر بخش های غیر ضروری اجازه بازگشت به محل کار را داد ، با وجود اینکه کشور دارای عنوان غیرقابل تصور از شیوع کروناویروس دوم بدترین وضعیت از نظر تعداد آلودگی است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *